Sponsorlu Bağlantılar

Miray Şahin hayatı, kaç yaşında, Ergül Miray Şahin vikipedi, nereli ve Miray Şahin biyografisi hakkında bilgiler özellikle Ötesiz İnsanlar dizisini yakından takip eden ve Elif kimdir sorusunu soran kişilere bilgi vermek adına hazırlanmıştır.

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden birisi olan Ötesiz İnsanlar dizisinde Elif karakterine hayat veren Miray Şahin herkesin ilgisini çekmiş durumda. Genç yaşına rağmen oyunculuk alanındaki başarısı genç oyuncunun kısa süre içerisinde en çok beğenilen oyunculardan birisi olmasını sağladığından dolayı kendisi merak edilen isimlerden birisi haline geldi. Merakınızı bir nebzede olsa dindirmek adına sizlerle Miray Şahin vikipedi bilgilerini paylaşmak istiyoruz.

Miray Şahin doğum tarihi 1 Ocak 1987’dir. Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde dünyaya gelen oyuncu ailesinin de desteği sayesinde oyunculuk konusunda eğitim almış ve başarılı bir isim haline gelmiştir. Bu yaşta yeteneklerini gün yüzüne çıkaran oyuncunun ilerleyen yıllarda daha başarılı olacağını ve daha büyük projelerde yer alacağını düşünüyoruz. Ünlü oyuncu 1.70 boylarında ve 55 kilo ağırlığındadır.

Miray Şahin

Miray Şahin

Miray Şahin

Miray Şahin

Ergül Miray Şahin

Ergül Miray Şahin

Ergül Miray Şahin kimdir konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler