Sponsorlu Bağlantılar

Merve Hazer, Disney Channel kanalının en çok izlenen dizilerinden birisi olan Zil Çalınca adlı dizide başarılı bir şekilde rol aldıktan sonra popüler bir isim haline gelmiştir. Bu projedeki başarısı yapımcıların ilgisini çektiğinden dolayı kendisi bu proje sonrasında ha birçok projede rol almıştır. Merve Hazer herkesin merak ettiği bir isim olduğundan dolayı sizlere ünlü oyuncunun vikipedi bilgilerini sunacağız.

Merve Hazer doğum tarihi 1 Mart 1994’tür. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu bu ilde yaşamaya devam ediyor. 1.71 boyunda ve 50 kilo ağırlığında dolan Merve Hazer Ada takma adıyla da tanınmaktadır. Şu anda magazin dünyasına yansımamış olmasından dolayı güzel oyuncunun sevgilisi olmadığını belirtmek isteriz.

Oyunculuk dünyasına reklam filmlerinde rol alarak dahil olan Merve Hazer ilk olarak pepsi reklamlarında oynadı. Daha sonra Türk Telekom ve Turkcell reklamlarında oynayan oyuncu Elde Var Hayat ve Zil Çalınca dizi projelerinde rol aldı. Kendisine meslek hayatında başarılar dileriz. Ünlü oyuncunun en son Güneşi Beklerken dizisinde canlandırmış olduğu Yağmur karakteri diziye ayrı bir tat katmıştı. Aynı performansı kendisinden yeni projelerde de beklemekteyiz.

Merve Hazer Resimleri

Merve Hazer

Merve Hazer

Merve Hazer

Merve Hazer

Merve Hazer

Merve Hazer

Merve Hazer

Merve Hazer hayranı olan kişiler ünlü oyuncu hakkındaki en yeni bilgilere ulaşmak istemektedir. Sizlerde bu kişilerden birisiyseniz ünlü oyuncunun aktif bir şekilde kullandığı Twitter hesabını takibe alabilirsiniz. Merve Hazer Twitter sayfasına twitter.com/mrvhzr bağlantısından ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler