Sponsorlu Bağlantılar

Mert Yazıcıoğlu özellikle Karagül dizisinde rol aldıktan sonra herkesin sevdiği isimlerden birisi haline gelen başarılı erkek oyuncudur. Mert Yazıcıoğlu hayranlarının ünlü oyuncu hakkında bilgi istemiş olmasından dolayı sizlere Mert Yazıcıoğlu hayatı hakkında bilgi vereceğiz. Birçok kişi sevgilisi kimdir sorusunu soruyor ancak başarılı oyuncu magazin dünyasında birçok kişi ile anılıyor olmasına rağmen bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığından dolayı sizlere bilgi veremiyoruz. Makalemizin devamından Mert Yazıcıoğlu vikipedi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mert Yazıcıoğlu doğum tarihi 10 Mayıs 1993’tür. Mert Yazıcıoğlu İstanbul ilinde dünyaya geldi. Kendisi halen Aydın Üniversitesi işletme bölümünde öğrencilik yapmaktadır. Oyunculuğa ilk kez Dedemin İnsanları filmi ile başlayan Mert Yazıcıoğlu, daha sonra Kayıp Şehir dizisinde böbrek hastası Furkan‘ı canlandırdı. Şimdilerde ise Karagül dizisinde Baran karakterimi canlandırıyor. Ünlü oyuncu 1.70 boylarındadır. Kısa zaman içerisinde kendisinin yeni projeler ile seyirci karşısına geçeceği konuşulmaktadır.

Mert Yazıcıoğlu Resimleri

Mert Yazıcıoğlu hakkında illaki sizlerinde bildikleriniz vardır. Bildiklerinizi ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu Beyi daha iyi tanıtmak için bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler