Sponsorlu Bağlantılar

Maşa ile saç yapımı özellikle bayan kuaförlerinin ciddi anlamda işinin azalmasına neden olsa da birçok bayan maşa sahibi olsa bile iri dalgalı saç yapma konusunda bilgi sahibi olmadıklarından dolayı kuaförlerin yolunu tutmak zorundadır. Bakımlı saçınız varsa ve saçlarınızın iri dalgalı olmasını istiyorsanız yaklaşık olarak 100 TL ödeyerek alacağınız saç maşaları ile ev ortamında saçlarınızı dalgalı hale getirebilirsiniz. Maşa ile iti dalgalı saç nasıl yapılır diye merak ediyorsanız gelin uzmanlar tarafından verilen bilgilere göz atalım.

• Saçlar yıkandıktan sonrasında adamakıllı nemi alınmalıdır.
• Saçların büsbütün kuru olması saçların biçim alması ve yıpranmaması için mühim bir mevzudur.
• Saçlar kuru hale geldikten sonrasında fön makinesi ve fırça sayesinde hafifçe düz hale getirin. Bu metodu dalgaların daha da estetik görünmesi için yapacağız.
• Saçları ince kısımlar şeklinde ayırın ve alttan başlayarak saç maşasını sıcaklığını arttırın.
• Ayrılan her saça hafifçe ıslanması işin sprey sıkın. Sıkılan spreyli saçı dip bölgeden başlayarak maşaya sarıp yaklaşık 1 dakika dolaylarında bekleyin.
• Tüm saçları bu şekilde yaptıktan sonrasında düğüne gidilecek gibi hazırlanan topuza amade bir şekle varır.
• Tüm ayrılan saçlar bittikten sonrasında saçlarınızı öne eğin ve ellinizle karıştır. Bu biçimde saçlar iç içe girmiş olur. Sönük olan saçlar ve dalgalar bu halde hacimli ve su dalgalarına dönüşmüş olur. Saçlarınızdaki değişim eminiz hepinizi mutlu edecektir.

Makalelerden ziyade benim işimi ancak video anlatım görür diyorsanız, üst kısımda yer alan video içeriği sayesinde maşa ile iri dalgalı saç nasıl yapılır konusunda bilgi alarak bu konuda kendinizi uzmanlaştırabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler