Sponsorlu Bağlantılar

Mahkeme tarihi önemli sorgulama işlemleri arasına eklenmiş durumda. Adıma açılmış dava var mı ve mahkeme tarihi öğrenme konusunda bilgi eksikliği olduğunu düşündüğümüz için mahkeme tarihi öğrenme konusunda sizlere bili vermek istiyoruz. Sürekli geliştirilen e-devlet sistemi sayesinde mahkeme tarihinizi öğrenebileceğiniz gibi adınıza açılmış olan dava olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.

Önceleri mahkeme tarihi sorgulama işlemi için adliye binalarına gitmek ve yetkililerden uzun süre sıra bekledikten sonra bilgi almaya çalışmamız gerekiyordu. Birçoğunuzun adliye ile alakalı daha önceden işleri olmadığını düşündüğümüzden dolayı sizlere mahkeme tarihi sorgulama ve mahkeme tarihi öğrenme konusunda bilgi vermek istiyoruz. Yapmanız gereken işler hakkında makalemizin devamında detaylı bilgi yer almaktadır.

Mahkeme Tarihi Öğrenme Sorgulama

E-Devlet sistemi için açılmış olan web site bir hayli karışık olduğundan dolayı sizlere mahkeme tarihi sorgulama işlemini yapabileceğiniz bağlantıyı vermek istiyoruz. Mahkeme bilgi sorgulama işlemi için GİRİŞ YAP mahkeme sorgulaması için e devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer e devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile giderek 1 TL karşılığında e devlet şifresi temin edebilirsiniz.
mahkeme tarihi öğrenme
Eğer E-devlet şifrenizi unutursanız tekrardan PTT’ye gitmeniz ve yeni şifre karşılığında 10 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Adınızı açılmış olan mahkemelerin hayırlı sonuçlara ulaşmasını temenni ederiz. Mahkeme tarihi sorgulama ve mahkeme tarihi öğrenme konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak tüm takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sistemsel olarak yaşadığınız sorunlar hakkında da fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

Ek Bilgi: Mahkeme tarihinizin kötü olduğunu düşünüyorsanız mahkeme tarihi nasıl değiştirilir diye merak ediyorsunuzdur. Mahkeme tarihi maalesef e-devlet kapısı üzerinden değiştirilememektedir. Mahkemenizi gerçekleştirileceği tarihi değiştirmek için dilekçe yoluyla adliye binalarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Dilekçeniz yetkililer tarafından incelendikten sonra herhangi bir kusur görülmezse dava tarihiniz değiştirilecektir.

TC kimlik numarasıyla mahkeme tarihi sorgulama işlemi yürürlükten kaldırılmıştır. Bu durumun temel sebebi kişilerin özel bilgilerinin başkalarının eline geçmesini önlemektir.

sponsorlu bağlantılar

13 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler