Sponsorlu Bağlantılar

Mahkeme tarihi önemli sorgulama işlemleri arasına eklenmiş durumda. Adıma açılmış dava var mı ve mahkeme tarihi öğrenme konusunda bilgi eksikliği olduğunu düşündüğümüz için mahkeme tarihi öğrenme konusunda sizlere bili vermek istiyoruz. Sürekli geliştirilen e-devlet sistemi sayesinde mahkeme tarihinizi öğrenebileceğiniz gibi adınıza açılmış olan dava olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Önceleri mahkeme tarihi sorgulama işlemi için adliye binalarına gitmek ve yetkililerden uzun süre sıra bekledikten sonra bilgi almaya çalışmamız gerekiyordu. Birçoğunuzun adliye ile alakalı daha önceden işleri olmadığını düşündüğümüzden dolayı sizlere mahkeme tarihi sorgulama ve mahkeme tarihi öğrenme konusunda bilgi vermek istiyoruz. Yapmanız gereken işler hakkında makalemizin devamında detaylı bilgi yer almaktadır.

Mahkeme Tarihi Öğrenme Sorgulama

E-Devlet sistemi için açılmış olan web site bir hayli karışık olduğundan dolayı sizlere mahkeme tarihi sorgulama işlemini yapabileceğiniz bağlantıyı vermek istiyoruz. Mahkeme bilgi sorgulama işlemi için GİRİŞ YAP mahkeme sorgulaması için e devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer e devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile giderek 1 TL karşılığında e devlet şifresi temin edebilirsiniz.
mahkeme tarihi öğrenme
Eğer E-devlet şifrenizi unutursanız tekrardan PTT’ye gitmeniz ve yeni şifre karşılığında 10 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Adınızı açılmış olan mahkemelerin hayırlı sonuçlara ulaşmasını temenni ederiz. Mahkeme tarihi sorgulama ve mahkeme tarihi öğrenme konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak tüm takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sistemsel olarak yaşadığınız sorunlar hakkında da fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

Ek Bilgi: Mahkeme tarihinizin kötü olduğunu düşünüyorsanız mahkeme tarihi nasıl değiştirilir diye merak ediyorsunuzdur. Mahkeme tarihi maalesef e-devlet kapısı üzerinden değiştirilememektedir. Mahkemenizi gerçekleştirileceği tarihi değiştirmek için dilekçe yoluyla adliye binalarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Dilekçeniz yetkililer tarafından incelendikten sonra herhangi bir kusur görülmezse dava tarihiniz değiştirilecektir.

TC kimlik numarasıyla mahkeme tarihi sorgulama işlemi yürürlükten kaldırılmıştır. Bu durumun temel sebebi kişilerin özel bilgilerinin başkalarının eline geçmesini önlemektir.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

22 Yorum Yapılmış.

 1. emre diyor ki:

  Mahkeme kağıdını kaybettim

 2. şebnem ercek diyor ki:

  mahkeme günümü nasıl öğrenirim

 3. hasankandemir diyor ki:

  mahkeme tarihim ne zaman öğrenmek istiyorum yardım edin.

  • admin diyor ki:

   Sizlere bunu makalemizde detaylı bir şekilde anlattık. e-devlet şifrenizi kullanıp sistemi giriş yapın ve mahkeme tarihinizi öğrenin.

 4. haza küçük nesrin diyor ki:

  Adıma açılmış dava var mı ve mahkeme tarihim ne zaman konusunda bilgi almak istiyorum bana lütfen yardımcı olun.

  • admin diyor ki:

   Adınıza açılmış bir dava olup olmadığına adliyeye gitmeden ulaşabilirsiniz. Bunun için verdiğimiz bağlantıyı ve PTT şubelerinden almış olduğunuz edevlet şifrenizi kullanabilirsiniz.

 5. semiha diyor ki:

  mahkeme tarihi degişikliği diye birşey var mı?

  • nurten diyor ki:

   mahkememi gögrenmek istyom

  • admin diyor ki:

   Makalemizde ek bilgi olarak verdiğimiz kısma bakacak olursanız mahkeme tarihi değişikliği için dilekçe yoluyla adliyelere başvuru yapmanız gerektğini öğrenebilirsiniz.

 6. bayram diyor ki:

  mahkememi ögrenebilirmiyim
  bayram papazoglu

 7. marziya kaynak diyor ki:

  mahkemem varmış ne zaman ögrene bilirmiyim bide neden?

  • admin diyor ki:

   e-devlet şifreniz aracılığıyla sisteme giriş yapacak olursanız mahkemenizin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Adıma açılmış dava var mı konusunda bilgi almak için verdiğimiz bağlantıyı kullanmanız mümkün.

 8. kadir özbulduk diyor ki:

  ssk prim sorgulama

 9. MUSTAFA ŞEKER diyor ki:

  mahkeme günümü ögrenmek isitorum ama e devletten konrol ediyorum adıma acılmıs bi dava yoktur yazıyo ama eve mahkeme evrakları geliyoo bunu nasıl ogrene bilirimm tş

 10. ahmet öztürk diyor ki:

  mahkeme tarıhı ogrenmek istiyorum

 11. şenol yedier diyor ki:

  mahkeme tarihini öğrenmek istiyorum

 12. fatih öztürk diyor ki:

  mahkeme tarihlerini ögrenmek istiyorum

 13. özkan çevik diyor ki:

  mahkeme mi ören mek itiyorum

 14. mahir dalkıran diyor ki:

  duruşma günümü öğrenmek istiyorum

  • admin diyor ki:

   Duruşma gününüzü verdiğimiz bağlantıyı kullanarak öğrenebilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için e-devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Şifreniz aracılığıyla tüm adli bilgilerinizi öğrenmeniz mümkün.

 15. gökhan tan diyor ki:

  dosyamın eksikleri var mı yokmu

 16. tuğba tosun diyor ki:

  ben mahkeme tarihlerimi öğrenmek istiyorum

13 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc