Sponsorlu Bağlantılar

Mabel Matiz; Severek dinlediğim son günlerin ses üstadlarından birisi. Yoksa siz halen Mabel Matiz’i dinlemedinizmi yazık yazık çok şey kaybettiniz. Mabel Matiz tutkunlarına başarılı ses sanatçısını daha iyi tanımaları için araştırdık ve sizlere sunmak istedik. Baygın bir sese sahip olan Mabel Matiz bazı şarkılarının sözleri anlamsız olsa bile sesi sayesinde bu şarkıları insanlara sevdirmeyi başarmış durumda. Kendisini severek dinlediğimizi belirtmek isteriz.

Bu Makalede Yer Alan Bilgiler

Mabel Matiz Kimdir?
Mabel Matiz Yazar Yorumu
Mabel Matiz Resimleri
Mabel Matiz Arafta

Mabel Matiz Kimdir?

Mabel Matiz Doğum tarihi 31 Ağustos 1985’dir. Mersin ilinde dünyaya gelen ünlü şarkıcı söylemiş olduğu şarkılarla gündemde kalmayı başarmıaktadır. Mabel Matiz Nedir, Mabel adını Kumral Ada Mavi Tuna adlı romanda yer alan Tuna karakterinin takma adından alır. Matiz ise müziğini en iyi tanımladığına inanarak adına eklediği ve «çok sarhoş düşkün kimse» anlamlarına gelen eski yunanca kökenli bir kelimedir. Ünlü isim 1.71 boyunda ve 65 kilo ağırlığındadır.

Mabel Matiz Yazar Yorumu

Yazar Yorumu: Mabel Matiz, beni karanlık odalardan alıp aydınlığa götüren nadir şarkıcılardan birisidir. Kendisi henüz bu kadar meşhur olmadığı yıllarda dinlemiş olduğum bir parçası ile deyim yerindeyse beni müptelası yapmıştı. O yıllarda bu kadar popüler olacağını tahmin etmemiştim desem yeri var. Günümüzün en popüler ses sanatçılarından birisi olan Mabel Matiz Beyin özellikle üniversite öğrencileri arasında çok dinlendiğini ve en popüler isimlerden birisi olduğunu belirtmek istiyorum. Kendisinin en sevdiğim şarkılarından birisi olan Arafta şarkısını henüz dinlemediyseniz makalemizin devamından bu şarkının sözlerine ulaşabilir ve ilgili şarkıyı youtube bağlantısını kullanarak dinleyebilirsiniz.

Mabel Matiz şarkıları arasında en çok beğenilen şarkılar “zor değil” ve “Arafta” adlı şarkılardır.

Mabel Matiz Resimleri

Mabel Matiz Fotoğrafları

Mabel Matiz Arafta

Mabel Matiz Arafta Sözleri
Kirlendim Kirlendim Yıkandım Kirlendim Kilitlendim
Soydum Kendi Derimi
Tırnak Kontrollerini Sevmedim Hiç Aslında
Şefkatten Uzattım Hep Ellerimi
Yüzüme Vuran Güneş
Saçlarımı Öpen Rüzgar
Siyahıma Sarı Çalan O Yıldızlar
Sessiz Bir Kıyametin Karnında Kayboldular
Kaldır Kapağı Bak Kimler Can Çekişiyor Cennette
Kim Çoktan Ölmüş Kim Diri Kendi Cehenneminde
Sustur Bütün Yerli Yersiz Havlayan Köpekleri İçinde
Bu Karanlık Sokaklar Yalnız Onların Değil

sponsorlu bağlantılar

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler