Sponsorlu Bağlantılar

Lineer cebir dersi, özellikle mühendislik alanında eğitim alan kişilerin en çok sıkıntı çektiği derslerden birisidir. Lineer cebir dersi üniversitenin birinci yılında okutulan bir ders olduğundan öğrenciler henüz ortam değişikliğine adapte olmamışken böyle bir ders ile karşılaşınca ciddi anlamda bocalamaktadır. Mühendislik alanında eğitim almış bir kişi olarak çıkmış vize ve final sorularının ciddi derecede ilgili dersleri geçmeye yardımcı olduğunu biliyorum. Bu yüzden sizlere çıkmış birkaç sınav sorusunu sunma niyetindeyim.

sponsorlu bağlantılar

Lineer cebir çıkmış sınav sorularının büyük bölümü Sakarya üniversitesi bünyesinde sorulmuş olan sorulardır. Diğer üniversitelerde de bu sorulara paralel soruların sorulması muhtemeldir. Sınava hazırlanırken bu tarz çıkmış soruları çözmeniz sınavda başarılı olmak adına atacağınız en güzel adımlar arasında yer almaktadır. Lineer cebir sınavına girecek olan tüm öğrencilere şimdiden başarılar dileriz.

Mühendislik alanında eğitim alan bir kişi olduğumdan dolayı sizlere elimden geldiğince tüm sınavların çıkmış sorularını sunmaya çalışıyorum. Site içerisinde arama yaparak daha önceden eklemiş olduğum sınav sorularına da ulaşabilirsiniz.

Web site içerisinde sadece çıkmış sınav soruları yer almamaktadır. Özellikle makine mühendisliği ile alakalı birçok yardımcı kaynağa sadece bu web sitesinden ulaşabilirsiniz. Siz öğrenciler yardımcı kaynaklar göndermeye devam edecek olursanız bizlere göndermiş olduğunuz paylaşımlara web sitemizde yer vermeye devam edeceğimizden de emin olabilirsiniz. Hepinize eğitim öğretim yaşantınızda başarılar dileriz.
Lineer Cebir Soruları

Lineer Cebir Soruları

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Eğitim, Yazı Köşesi

2 Yorum Yapılmış.

  1. duygu meral diyor ki:

    Lineer cebir dersine harbiden fena halde kıl oluyorum. Bir ders ancak bu kadar saçma olabilir.

  2. zuhal diyor ki:

    paylaşım için teşekkürler. 2 kredilik ders ama idam olacak bu sorular

13 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc