Sponsorlu Bağlantılar

KYK portal sayfası öğrencilerin en çok ziyaret ettiği sayfalardan birisidir. Kimi öğrenciler KYK doğrulama sayfası giriş ve KYK portal doğrulama sayfası çıkış konusunda sorun yaşadıklarını dile getirdiğinden dolayı ilgili portalı gezdik ve sorunların temeline inmeye çalıştık. Yaptığımız araştırmalar sonucunda problemin neyden kaynaklandığını kısmen de olsa öğrenebildik.

KYK portal doğrula sayfası çoğu kez denememizde açılmadı. Bu durumun temel sebebi sunucuların yetersiz olmasıdır. Alanında uzman kişiler sunucu problemini ortadan kaldırmak adına çalışmalar yaptığını belirtseler de sunucuların tamamen değişmesi gerektiği aşikardır.

Sunucuların düşük kapasitede olmasından dolayı gün içerisinde çok sayıda kişi KYK portal doğrulama sayfasına giriş yaptığından dolayı sistem çökmektedir. Sistem çöküşleri çok sık yaşanır hale geldiğinden dolayı problemin en kısa zaman içerisinde giderileceğini düşünüyoruz.
kyk portal sayfası giriş çıkışKYK portal sayfası hakkında aklınıza takılan hususlar var ise bunları yorum yaparak bizler sorabilirsiniz. KYK yetkilileri bu soruna son vermediği sürece öğrenciler bu tarz sorunları yaşamaya devam edecektir. Yurt genelinde öğrenciler tarafından en çok kullanılan böyle bir sistemdeki problemlerin en kısa zaman içerisinde giderilmesini temenni ederiz. Yazılımcı ekibimiz bu sorunun çözümü üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Yapılan çalışmalar ile ilgili bir gelişme olması halinde sizleri aydınlatacağımıza emin olabilirsiniz. Ayrıca sizler bir çözüm yolu bulduysanız bunu bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler