Sponsorlu Bağlantılar

Soru: KYK Devlet Bursu Kaç Ay Boyunca Veriliyor? Geçen yıl ilk öğretim günü itibarek kyk bursu almaya başlamıştım. 4 tane zayıım vardı. KYK Bursun kesilmiş acaba kyk bursumun kesilme sebebi zayıfımın olmasımı? KYK Bursu kaç ay yada kaç yıl boyunca veriliyor? KYK Bursumu tekrardan alabilirmiyim. Bu bursu alamazsam okuyamam çok fakiriz lütfen yardımcı olun.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz bu kadar zayıfınız olursa kyk bursubuzun kesilmesi gayet normal. Keşke yaz döneminde bu derslerini yükseltmeye alıp kurtarsaydınız. Şuanlık yapacak tek bir şey var. O zayıflarınızı düzeltmelisiniz ve tekrardan başvuru yapmalısınız aksi takdirde burs verilmez en azından ben böyle biliyorum. Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Eğitim hayatınızda başarılar dileriz. Gerçekten maddi durumunuz kötü ise il sosyal yardımlaşma kurumlarına gidiniz onlar sizlere okumanız için yardımda bulunacaktır. Derdinizi açık bir şekilde anlatınız.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. birsen diyor ki:

    merhabalar ben kyk bursu alıyorum başarılı bır öğrenciyim mezun olunca hangı aydan ıtıbaren kesılecek acaba bursum öğrenebilirmiyim

19 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc