Sponsorlu Bağlantılar

Dünya üzerinde yer alan değiştirilmemiş tek kutsal kitap olan Kuranı Kerim, bazı İslam düşmanlarının saldırısına uğramaya devam ediyor. Avrupa topraklarında yaşam sürmekte olan bir kişi Kuranı Kerimi yaktı ve başını bir sürü haller geldi. Kuranı Kerimi yırtan ve yakan adam bu eylemi gerçekleştirdikten kısa süre sonra feci şekilde yandı.

11 Eylülde tarihinde kutsal kitabımız olan Kuranı Kerimi yakan adam aradan fazla zaman geçmeden 15 Eylül tarihinde feci bir şekilde yandı. Allah daha beter etsin demeyeceğim. Allah doğru yolu bulmayı nasip eylesin diyorum. Çünkü bir Müslüman olan bir kişinin beddua etmesi doğru değildir. Yanan adamın resmini siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Makalemizin devamında kutsal kitabımıza el uzatan adamın son hali yer almaktadır.

Dünya genelinde İslam karşıtı eylemlerde bulunan kişi sayısı her geçen gün artsa da bu tarz olayların içinde kin besleyen kişilerin doğru yolu bulmalarına vesile olacağı inancındayız. Her ne olursa olsun İslam dinine bağlı olan kişiler sabırla beklemeli. Aynı saldırılarda bir Müslüman bulunacak olursa onlardan hiçbir farkımız olmayacaktır. Bu yüzden tedbiri ve sabrı elden bırakmamakta fayda var.
Kuranı Kerimi yakan adamYukarıda yer alan fotoğrafta da gördüğünüz gibi kutsal kitabımıza saldırı yapan kişi cezasını bulmuş durumda. Yüce Allah’ın kutsal kitabımıza uzanan ellere karşı ceza keseceği aşikardır. İçinde kötülük olan her kesin tez zamanda doğru yolu bulmasını temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler