Sponsorlu Bağlantılar

Yıllardan beri kredi kartının kötülüklerinden bahsedilip durur. Kredi Kartı borcunu ödeyememe durumunda binen faizlere binayen yıkılan yuvalar, Hapse giren kocalar, Mapus kapısında baba özlemiyle yanan çocuklar. Peki bunca arkasından beddu almış kredi kartlarının hiç bir faydası yokmudur? Tabikide vardır. Bu yazı dzimizde sizlere bilinçli kullanıcıların kredi kartlarından nasıl faydalandıklarını yani kredi kartının faydalarını anlatacağız.

sponsorlu bağlantılar

Kredi kartının faydalarının en baş sırasında süpesiz ki taksit imkanı gelmektedir. Kredi kartı ile yapılan taksitlere vade farkının binmemesinden ötürü kredi kartı kullanıcıları her geçen gün artmaktadır. Kredi kartının bi rbaşka faydası ise üzerinizde nakit para bulunmaması durumunda imdadınıza yetişmesidir. Yeri gelir kardeşiniz bile size borç vermez ama kredi kartı her zaman size borç verebilecek kapasitededir. Fakat bir şartla. Tabikide bu şart zamanında ödeme koşuludur. Bilinçli bir kredi kartı kullanıcısı olacaksanız kredi kartınızı akıllı bir şekilde kullanmalısınız. Ödeyemiyeceğiniz miktarda alış veriş yapmayınız. Ayrıca kredi kartı limitinizi çok arttırmayınız. Kredi kartının bir başka faydası ise kazanılan çip puanlardır. Bu çip puanlar sayesinde alışverişler yapabilirsiniz.

Şimdilik kredi kartının faydaları hakkında bahsedeceklerimiz bunlardan ibaret. Sizlerinde eklemek istedikleri olursa yrum yap kısmından konumuza destek olabilirsiniz. Unutmayalım ki nakit kullanmak her zaman daha iyidir. Eskilerinde söylediği gibi ayağı yorgana göre uzatmakta fayda var.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc