Sponsorlu Bağlantılar

Kredi borcu varken kredi çekilir mi konusu özellikle acil paraya ihtiyacı olup daha önceden kredi çekmiş olan kişiler tarafından merak edilmeye devam ediliyor. Kredi üstüne kredi çekmek konusunda emin olun çok sayıda kişiden mail almaktayız. Kredi borcum varken kredi çekebilir miyim diyenlerdenseniz bir takipçimizin sormuş olduğu sorudan yola çıkarak vermiş olduğumuz bilgilere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Takipçi Sorusu: Yaklaşık 6 ay önce 45bin TL kredi çekmiştim. Bu kredi için 10 yıl vade yaptım ve bu güne kadar gününü hiç kaçırmadan ödemelerimi yaptım ve yapmaya devam ettim. Son zamanlarda çok sıkıştım ve yüklü miktarda paraya ihtiyacım var. Bu durumdan ötürü kredi çekmek istiyorum. Şuan kredi borcum bitmedi. Benim öğrenmek istediğim kredi borcum varken kredi çekebilir miyim? Yapacağınız açıklamalar için şimdiden teşekkür ederim.
kredi üstüne kredi çekilirmiCevap: Sayın takipçimiz eğer maddi durumunuz iyiyse ve maddi durumuzun iyi olduğunu kanıtlayabilirseniz kredi borcunuz olsa daha kredi çekebilirsiniz. Eğer maddi durumunuzun iyi olduğunu belgelerle kanıtlayamazsanız bu durumda kredi alabilme ihtimaliniz çok düşük. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için kredi çekmek istediğiniz banka yetkilileri ile görüşmenizde fayda var.

Kredi üstüne kredi çekilir mi konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler