Sponsorlu Bağlantılar

Kreatinin özellikle kas yapan kişilerin aşırı derecede kullandıkları maddeler arasında yer almaktadır. Kreatinin yüksekliği nasıl düşürülür konusu aşırı kreatin yüklemesi yapmak sonucunda böbrek sorunu yaşayan kişiler tarafından merak edilmektedir. Sizlerinde kreatin probleminiz varsa makalemizin devamından kreatin nasıl düşürülür konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bünyede çok fazla derecede kreatin çoğalması böbrek rahatsızlıklarına sebep olmaktadır. Bilhassa yağsız kaslara haiz olmak isteyen bireyler dışarıdan bedenlerine fazladan kreatin yüklerler ve bir müddet sonra böbreklerinde problemler başlar. Kreatinin muayyen dozlarda alınmaması niteliğinde böbrekleriniz iflas edebilir ve diyalize bağlanmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Bu makalemizde sizlere kreatin düşürücü gıdalardan bahsetmek istiyoruz.

Yapmış olduğunuz testler sonucunda kanınızdaki kreatin dozu yüksek değerlerdeyse gün içinde vişne elma ve nar yemeye itina gösterin. Bilhassa elma mükemmel bir kreatin düşürücü özelliği olan meyvedir. Hekiminizin tavsiyelerine harfiyen uyarak verdiği ilaçları tertipli bir halde kullanınız. Düzgüsel natürel besinlerde en çok 1 oranında kreatin yer almaktadır. Bir kişinin günlük kreatin gereksinimi ise 5-6 dolaylarındadır bundan dolayı natürel gıdalardan korkmayın. Yiyecek düzeninizi bozmanıza lüzum yok. Kas yapmak için böbreklerinizi iflas ettirmemek adına bu tarz katkı maddelerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz.
Kreatin nasıl düşürülürKreatinin düşüren bitkiler ve yiyecekler genel anlamda bu şekildedir. Sizlerde kreatinin düşürücü etkisi olduğunu bildiğiniz besinleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konuda daha fazla bilgi almak için kreatin nasıl düşürülür bağlantısına göz atabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler