Sponsorlu Bağlantılar

Kreatinin özellikle kas yapan kişilerin aşırı derecede kullandıkları maddeler arasında yer almaktadır. Kreatinin yüksekliği nasıl düşürülür konusu aşırı kreatin yüklemesi yapmak sonucunda böbrek sorunu yaşayan kişiler tarafından merak edilmektedir. Sizlerinde kreatin probleminiz varsa makalemizin devamından kreatin nasıl düşürülür konusunda bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Bünyede çok fazla derecede kreatin çoğalması böbrek rahatsızlıklarına sebep olmaktadır. Bilhassa yağsız kaslara haiz olmak isteyen bireyler dışarıdan bedenlerine fazladan kreatin yüklerler ve bir müddet sonra böbreklerinde problemler başlar. Kreatinin muayyen dozlarda alınmaması niteliğinde böbrekleriniz iflas edebilir ve diyalize bağlanmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Bu makalemizde sizlere kreatin düşürücü gıdalardan bahsetmek istiyoruz.

Yapmış olduğunuz testler sonucunda kanınızdaki kreatin dozu yüksek değerlerdeyse gün içinde vişne elma ve nar yemeye itina gösterin. Bilhassa elma mükemmel bir kreatin düşürücü özelliği olan meyvedir. Hekiminizin tavsiyelerine harfiyen uyarak verdiği ilaçları tertipli bir halde kullanınız. Düzgüsel natürel besinlerde en çok 1 oranında kreatin yer almaktadır. Bir kişinin günlük kreatin gereksinimi ise 5-6 dolaylarındadır bundan dolayı natürel gıdalardan korkmayın. Yiyecek düzeninizi bozmanıza lüzum yok. Kas yapmak için böbreklerinizi iflas ettirmemek adına bu tarz katkı maddelerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz.
Kreatin nasıl düşürülürKreatinin düşüren bitkiler ve yiyecekler genel anlamda bu şekildedir. Sizlerde kreatinin düşürücü etkisi olduğunu bildiğiniz besinleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konuda daha fazla bilgi almak için kreatin nasıl düşürülür bağlantısına göz atabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sağlık

8 Yorum Yapılmış.

 1. menşure balcı diyor ki:

  kreatin kaç olursa diyalize girilir konusunda acil bilgiye ihtiyacım var. Annemin kreatind eğerleri aşırı derecede yükselmiş durumda. Böbreklerinin bitmesinden korktuğumuz için bunu öğrenmem lazım.

 2. şükrü yeşil diyor ki:

  kreantinim 6 böbrek % 11 çalışıo halsizim çok zayıfladım bana kreantin düşürücü otlar söylermisiniz nolur allah rızası için
  teşekkür ederim

  • yasın diyor ki:

   yogurt otu kardeşim aç karnına günde 3 defa içecersen 1 ayda 15 gün ara verecen unutma bide nar tanesi günde 1 tane nar elmada düşürüyormuş allah yardımcın olsun allaha emanet ol

 3. Hüseyin Akbaba diyor ki:

  Kreatinin değerim 2,05 dir. Düşürmek için yenmemesi gerekenler ve yenmesi gerekenleri açıklarmısınız.

 4. fikret diyor ki:

  65 yaşındayım 2005 te bypass oldum 2009 da sol böbreğim alındı diğer böbreğim & 60 çalışıyor bu gün yaptığım tahlillerde kreatinin 1.7 potasyum ise 5.3 çıktı nasıl tedbir almalıyım.. nasıl düşürebilirim..

 5. izel kılıç diyor ki:

  Kreatin yüksekliği yüzünden az kaldı böbreklerim iflas ediyordu. Gerçekten herkesin dikkat etmesi bir durum. Lütfen bu dediklerimi dikkate alın başa gelen çekilir demeyin ve önleminizi alın.

  • nur cansever diyor ki:

   kreatinin değerim kanda 2,5.lütfen düşüren bir yöntem varsa bilgi verin.

19 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc