Sponsorlu Bağlantılar

Baş edilmesi en zor lekeler arasında yer alan sakız lekesi, çoğu zaman koltuklarınızın görünümü ciddi manada bozar. Koltuğa yapışan sakız lekesi nasıl çıkar sorusunu kendimize sorduktan sonra ilgili lekenin nasıl çıkarılacağını araştırdık ve birçok püf noktayı öğrendik. Sakız lekeleri sizlerinde başınızın belası haline geldiyse, sayfamızda sakız lekesi nasıl temizlenir hakkında bilgi alabilirsiniz. İlgili lekeleri nasıl temizlenir hakkında verilmiş olan çok sayıda yöntem bulunsa da bizler sizlere en etkili yöntemleri sunmak istiyoruz.

Genelde evde olan küçük çocukların koltuklara sakız yapıştırma adeti çoktur. Bu gün benim yeğenimde koltuğa sakız yapıştırdı. Havalarda malum sıcak olduğundan sakız vıcık vıcık oldu. Sonra kısa bir araştırmanın ardından sakız lekesinin nasıl çıkarılacağına dair güzel bir bilgi buldum. Bunu denedim ve sakız lekesinden eser kalmadı.

Yapışan sakız lekesi nasıl çıkarılır?

Koltuğa yapışan sakızı çıkarmak için buz kullanabilirsiniz. Bu sakızın donmasını sağlayarak sonra pul pul dökülmesine sebep olacaktır. Ben uyguladım ve olumlu sonuç aldım. Sizlerde deneyin ve sonucu görün.
sakız lekesiEminiz birçoğunuz sakız lekesini çıkarmak için farklı yöntemlere başvuruyorsunuzdur. Olumlu sonuçlar aldığını yani sakız lekelerinden kurtulmanızı sağlayan farklı yöntemler varsa bu yöntemlerin neler olduklarını yorum yaparak bizlerle ve tüm okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Lekeler hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer aldığından sizlere daha önceden birçok lekenin nasıl çıkarıldığını da anlatmıştık. Site içerisinde arama yaparak diğer lekelerden nasıl kurtulabileceğinizi de öğrenmeniz mümkün.

sponsorlu bağlantılar

10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler