Sponsorlu Bağlantılar

Erkeklerin evden uzaklaşmasının en büyük nedeni eşlerinden soğumuş olmasıdır. Kocayı eve bağlayan dualar sayesinde eşlerinin kendilerine olan sevgisinin arttığını söyleyen kişiler olduğundan dolayı sizlere erkeği eve bağlayan dualar hakkında bilgi vereceğiz. Kocayı eve bağlayan dualar İslâm âlimlerinin söylemlerinden yola çıkarak oluşturulmuştur. Bu duaları kalben okumanız durumunda sıkıntılarınızın son bulacağı inancındayız. Yaptığınız her duanın Allah katında kabul olmasını temenni ederiz.

Birçok kadının en büyük sıkıntılarından biriside kocalarının evlerine düşkün olmaması aylak aylak orada burada sokaklarda dolaşmasıdır. Peki, erkek eve nasıl bağlanır erkeği eve bağlayan dua var mıdır sizler için araştırdık ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Kocayı Eve Bağlayan Dualar

Abdestli olmak sureti ile (sevilenin ismi ) bana bağlansın ben ne hissediyorsam iki katını o da bana düşünsün denir ve

213 kere “Ya Bariü”
287 kere “Ya Rauf”

Okuyunuz. Canı gönülden yapacağınız duaları Yüce Yaradan boş çevirmeyecektir. Ailenizden huzurun, bereketin ve sevginin eksik olmamasını niyaz ederiz. Sizlerin bildiğiniz farklı dualar varsa bu duaları zor durumda olan kardeşlerimize yardımcı olmak için paylaşabilirsiniz.

Kocalarınızın evden uzaklaşmasının en büyük nedeni sizlersiniz. Eşlerinize eve geldiği zaman daha fazla güler yüz gösterirseniz kocanız daha fazla evde durmak isteyecektir. Sürekli olarak sert konuşan bayanların kocalarının evden uzaklaştığı biliniyor. Bu nedenden dolayı özellikle her akşam yatak odanızda kocanıza yakın olmaya özen gösterin. Bu sayede sıkıntılarınız kısa zaman içerisinde sonlanacaktır.

sponsorlu bağlantılar

12 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler