Sponsorlu Bağlantılar

Koç erkekleri ve oğlak kadınları arasında yapılan analizler sonrasında aşk uyumu üzerinde çeşitli belirlemeler yapılmıştır. Koç erkeği oğlak kadını aşk uyumu burçlar arasındaki uyum içerisinde en baş sırada yer almaktadır. Burçlara inanıyorsanız ve sizinde koç oğlak birlikteliğiniz varsa ilişkinizin nasıl şekilleneceğini sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Koç erkeği ile oğlak kanı burçlar dünyasının en uyumlu çiftleri arasında gösterilir. Koç erkekleri baskın karaktere sahip özellikleri ile ön plana çıkarken oğlak kadınları daha yapıcı yanları ile karşımıza geliyor. Koçun sertliğini tatlı diliyle almayı başaran oğlak kadınları koç erkekleri ile en iyi anlaşan burçlar arasında gösterilmektedir.

Uzmanlar mutlu olan evlilikleri incelediğinde koç erkekleri ve oğlak kadınları tarafından gerçekleştirilen evliliklerin en uzun ömürlü evlilikler olduğunu tespit etmiştir.
koç ile oğlak aşk uyumuKoç burcu olan bir erkekle beraber olan oğlak kadınlarının sevgilerini ölümsüz kılmak adına dikkat etmesi gereken en önemli husus koç erkeklerinin para harcamasının önüne geçmektedir. İyi niyetli olan koç erkekleri kimi zaman gereksiz harcamaların yapılmasına neden olduğundan, ailenin ekonomik sıkıntıya düşmesine neden olabilirler. Bu yüzden yapılan harcamaları kontrol altına almanızda fayda var.

Bir oğlak kadınıysanız ve koç erkeği bulduysanız kesinlikle bu ilişkiyi evlilikle noktalayın. Yapacağınız bu evlilik sayesinde bir ömür boyu mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sözler

3 Yorum Yapılmış.

  1. ORHAN DEMİR diyor ki:

    Kimdin Neydin bilmem Ve bir gün Geldin aniden Sevdim düşünmeden Ama bir şeyden eminim halen Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim Bana da yaşattığın için sevgilim

  2. EMRE ITIR diyor ki:

    Sabahtan beri internet ortamındaki ütün web siteleri dolaştım bir tek doğru bilgilere web sayfanızdan ulaşabilfim.

  3. BERK İNCİLAY diyor ki:

    İmanın ticaretini yapanda, iman arama !

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc