Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İçine kapanık ve kız ayarlamayı bilmeyen takipçilerimiz için bu metni yazıyoruz. Kimse bekar kalmayacak. Kız arkadaş bulamayanlar bu metni okuduktan ve yazılanları uyguladıktan kısa bir süre sonra hayatlarında birilerinin olduğunu görecekler. Siz bile kızı nasıl ayarladığınızı anlamayacaksınız. Kendi kendine mi ayarlandı yoksa :) kız ayarlama sanatı ile ilgili metni okumadan önce hepinize aşk kokan bir ömür dileriz

Kız ayarlama sanatı maddeleri

• Halk dili ile manita yapmak için öncelikle ayna karşısına geçin bu tipe kim bakar diyin :) unutmayın ki her topalın bir kör alıcısı vardır :) tabii ki de şaka yapıyorum. İlk yapmanız gereken kendinize güvenmek ayna karşısına geçince kendinize olumlu telkinlerde bulunun. Örnek; yürü be olum ne canlar yakarsın sen aslanım benim v.b gibi. Bunlar komik gelebilir fakat işe yarayacaktır buna emin olun.

• Kafanıza hayalinizdeki bayanın profilini çizin. Bu bayan için bir karakter analizi yağın nasıl yani? Bu aradığınız kızın özelliklerine göre yol haritası yapmak lazım. Mesela öğretmen olsun diyorsanız gidip ciğerci pazarında gezmemek lazım v.b bu sadece anlaşılır olabilmesi için bir örnekti. Aradığınız özellikteki kız nerelerde takılır. Bunu düşünün ve buna uygun mekânlarda takılın.

• Kendinize yeni eşyalar alın ve bu aldığınız eşyaları kafanızdaki bayan modelinin seveceği tarzlarda alın. Kapalı bir bayan istiyorsanız gidip de emo gibi giyinmeyin. Unutmayın ki ilk görüşteki elektrik çok önemlidir.

• Eşe dosta akrabaya yanaşın, illa akraba kızlarının arkadaşları vardır. Oralardan da birini bulmaya özen gösterin. Arada tanıdık olunca ilişkiler daha sağlam olacaktır.

• Facebook sayfanıza şekil şekil resimler koyun. Siz bile resimlere bakınca kız olsam bu çocuğu kaçırmazdım gibi bir hisse kapılın.

• Eğer hala tık yoksa annenize söyleyin size görücü usulü birini bulsun. Yapacak bir şey kalmamış artık. Unutmayın ki görücü usulü evlilikler daha uzun sürmektedir.

Erkeklerin büyük bölümünün yalnız kalmasının en büyük nedeni duygularını dışa vurmakta zorluk çekmeleridir. Eğer uzun zamandan beri hayatını birisi olmayan bir erkekseniz çektiğiniz sıkıntıların tek nedeni sizin cesaretsiz olmanızdır. Ömür boyu dört duvara bakıp yalnız kalmamak adına üzerinizdeki bu cesaretsizliği atmanızda fayda var.

sponsorlu bağlantılar

18 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc