Sponsorlu Bağlantılar

Özgeçmiş, genelde iş başvurularında başvuru yapan kişileri daha iyi tanımak adına işverenler tarafından talep edilen bir yazı türüdür. Özgeçmiş kesinlikle CV ile karıştırılmamalıdır. Bu duruma dikkat edecek olursanız kısa özgeçmiş hazırlama konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Kısa özgeçmiş nasıl yazılır konusunda birçok kişinin bilgisi olmadığından dolayı sizlere kısa özgeçmiş örneklerini sunacağız. Bu örnekleri kendinize göre uyarlayarak özgeçmişinizi kaleme alabilirsiniz.

1980 senesinde ülkemizin en güzel illerinden birisi olan Sakarya ilinde dünyaya geldim. Annem arkeolog, babam ise makine mühendisidir. Toplamda 3 kardeşim var.

1986 senesinde Atatürk ilköğretim okulunda temel eğitimlerimi aldıktan sonra 1992 senesinde İmam Hatip Ortaokuluna başladım. 1995 senesinde Meslek lisesine gittim. Ardından 2003 senesinde Sakarya Üniversitesinde Metal Öğretmenliği bölümünde eğitim almaya başladım. 2008 yılında üniversiteden mezun oldum.

2009 senesinde askere gittim ve kısa dönem askerlik yaparak vatani görevimi aynı yıl içerisinde tamamladım. Askerden gelinde yabancı dilim yetersiz olduğundan dolayı bir süre sanayide çalıştım. Daha sonra dil eğitimi alarak ülkemizin en saygın fabrikalarında beyaz yaka olarak yer aldım. Ülkemizde öğretmen atamaları yetersiz olduğundan dolayı özel sektörde yer almak zorunda kaldım.

Balık tutmayı, kızlarla gezmeyi, yurtdışına çıkmayı ve ailem ile birlikte olmayı seven bir kişiyim. Aşırı derecede sosyal birisi olmamdan dolayı iş yaşamımda grup çalışmalarında her zaman sorunsuz bir şekilde yer aldığımı da belirtmek isterim.

sponsorlu bağlantılar

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler