Sponsorlu Bağlantılar

Kışın gidilecek tatil yerleri, ülkemizin kış turizmine uygun olmasından dolayı yurt genelinde yaşam süren insanlar tarafından talep edildiği gibi yurt dışından da birçok kişi aynı talepte bulunmaktadır. Kış tatili en güzel nerede yapılır sorusunu cevabı tabii insandan insana farklılık gösterebilir ancak bizler sizlere neredeyse herkes tarafından büyük beğeni alan yerler hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye’miz gerek konumu gerekse hava şartları dolayısı ile kış tatiline kayak yapmaya çok elverişli bir coğrafyada yer almaktadır. Peki, kış mevsimini değerlendirmek isteyen kişiler en güzel kış tatil yerleri neresidir? Buyurun hep beraber doğa ile iç içe olabileceğiniz kış tatili yerlerine bakalım.

Ağrı – Bubi Dağı
Ankara – Elmadağ
Antalya – Saklıkent
Bingöl – Yolaçtı
Bitlis – Center
Bolu-Kartalkaya
Bursa – Uludağ
Elazığ – Sivrice – Hazarbaba
Erzincan – Bolkar
Erzurum – Palandöken
Gümüşhane – Zigana
Isparta – Davraz
İzmir – Ödemiş – Davraz
Kastamonu – Ilgaz
Kars – Sarıkamış
Kayseri – Erciyes
kış tatiliÜlkemizde bu yerler dışında kış tatili yapılabilecek daha birçok keşfedilmemiş yer bulunmaktadır. Kış turizmine ilgisi olan bir kişiyseniz, listemizde yer almayan ancak güzel olduğunu düşündüğünüz yerleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Ülke genelinde kış sporlarına dair birçok tesisin açılması, kış turizminin canlanmasını sağlamıştır. Kış turizminde lider konumda olan birçok ülkeden daha güzel yerlerimiz olduğunu düşünüyoruz ancak sosyal tesislerin az olması ve reklam yatırımlarının yetersiz kalması bu turizm alanında ufak adımlarla ilerlememize neden olmaktadır.

sponsorlu bağlantılar

20 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler