Sponsorlu Bağlantılar

Kenan Işık sunumuyla ATV ekranlarından seyirciyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışması yüksek para ödülleri vermeye devam ediyor. Kim milyoner olmak ister başvuru formu sayfası hakkında bilgi istemiş olmasından dolayı sizlere kim milyoner olmak ister başvuru formu doldur sayfası hakkında bilgi vereceğiniz. Vereceğimiz bağlantıları kullanarak yarışmaya katılmak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister başvuru formu emin olun gün içerisinde binlerce kişi tarafından doldurulmaktadır. Yarışmaya başvuru yapan kişiler arasından seçilip yarışmaya hak kazanabilmeniz için diğer başvuran kişilere oranla bir farkınız olmalıdır. Bu yüzden başvuru formunu doldururken fark yaratmanızı sağlayacak şeylere yer vermenizde fayda var.

Bilgiye ve genel kültüre dayalı olan kim milyoner olmak ister yarışmasında maksimum olarak 1 milyon TL ödül verilmektedir. Sorulan tüm soruları cevaplamanız durumunda büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. Bu güne kadar 1milyon TL’lik ödülü kimsenin almadığını da bilmenizi isteriz.
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu DoldurToplamda 12 sorunun sorulduğu yarışmada sorulan her soruyu bilirim ve milyoner olurum diyorsanız başvuru formu doldurma sayfasına Buradan ulaşabilirsiniz.

Yarışmada sorulan sorular üzerinde yaptığımız incelemeler son zamanlarda sorulan soruların büyük bölümünün dünya genelinde büyük öneme sahip olan olaylardan yola çıkarak sorulduğunu gözlemledik. Yarışmaya katılmaya hak kazanırsanız dünya genelinde gelişen olaylara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kim milyoner olmak ister yarışmasında ayrıca çoğumuzun önemsemediği olaylar ile alakalı da sorular sorulmaktadır. Bu yüzden son zamanlarda gerçekleşmiş olan sıradan olaylara da bakmanızda fayda var.

Kim milyoner olmak ister başvuru formu hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Yarışmaya katılmaya hak kazananlara şimdiden başarılar dileriz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler