Sponsorlu Bağlantılar

Kendini sevdirmenin yolları nelerdir sorusunu soranların büyük bölümü ekstra olarak bir erkeğe kendini sevdirmenin yolları ve bir kıza kendini sevdirmenin yolları hakkında da bilgi istemektedirler. Kendini sevdirmek ve kendine aşık etmek çok ince kavramlar olduğundan dolayı yaşı kemale ermiş olan birisi olarak sizlere elimizden geldiğince bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Erkeği kendime nasıl aşık ederim ve bir kızı kendime nasıl aşık ederim diye merak ediyorsanız gelin hep birlikte aşk sanatının detaylarına göz atalım.

Kendini sevdirmek için ne yapılır diyorsanız öncelikle karşınızdaki kişi yoğun ilgiden dolayı sıkmamak adına tutarlı olmayan özen gösterin. Aşk konusunda her zaman kişinin haddini bilmesinde fayda vardır. Önce bir aynaya bakın ve karşınızdaki kişinin sizden üstün olup olmadığına karar verdin. Kendinizden çok fazla güzel olan birisini sevmeniz platonik bir aşk yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden ileride üzülen taraf olmamak adına haddinizi bilmenizde fayda var. Bu hususa dikkat etmeniz durumunda başarının peşinizden geleceğine emin olabilirsiniz.

Yapmanız gereken ikinci şey ise karşınızdaki kişiyi iyice analiz etmektir. Neleri sevip neleri sevmediğini öğrenin ve atacığınız adımları buna göre düzenleyin. Karşınızdaki kişinin sevmeyeceği yönde adımlar atmanız bu aşkın baştan bitmesi anlamına gelmektedir.
endini Sevdirmenin YollarıAşkı uzun vadeli olarak düşünüyorsanız kendiniz gibi olun. Çünkü yapmacık karakterler gün yüzüne çıktığı zaman bunalım hali peşinizden gelecektir. Her insan espritüel kişiliği olan insanlara yönelir. Bu yüzden dozunda bırakmak koşulu ile espri yapmanızda fayda var. Esprileriniz beğenilirse kısa süre içerisinde ortamda popüler bir kişi olursunuz.

Aşkta en önemli şeylerden birisi de şüphesiz paradır. Mutlaka paranız olsun. Para olmadan aşk olmayacağını bilmenizi isteriz. Karşı tarafa geleceğinizin parlak olduğuna dair bir izlenim vermeniz o kişinin size yaklaşmasına vesile olacaktır. Bu yüzden şimdiden para biriktirmeye ya da iş bulmaya başlamanızda fayda var.

Aşık etmek istediğiniz kişi ile baş başa kalabileceğiniz anları kollayın. Baş başa kaldığınız zamanlarda da kendisine güzel sözler söyleyin. Aradan biraz zaman geçtikten sonra kendisine açılıp onu sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Alacağınız cevap olumsuz olursa asla pes etmeyin ve diretmeye devam edin.

sponsorlu bağlantılar

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler