Sponsorlu Bağlantılar

Karaban çökmesi ile mücadele içerisinde olan kişiler karabasan kimlere gelir diye merak etmektedir. Karabasan çökmesi ciddi solunum sıkıntılarının yaşanmasına neden olduğundan dolayı sizlere karabasan kimlere gelir konusunda bilgi vereceğiz.

Karabasan nedir? Uykuyla uyanıklık arasında kişinin üstüne kıllı bir goril vari bir şeyin çıkması ve üzerine elleriyle bastırarak nefes almasını zorlaştırması ve konuşmasını engellemesi durumudur. Bilimsel tabir ile karabasan basması durumuna uyku felci denilmekte ve ren uykusu ismiyle adlandırılmakta.

Karabasan kimlere gelir? Karabasan genelde evde yalnız kalınan durumlarda üzerimize ağırlık basması sonucu oluşur. Ayrıca aşırı yorgun olduğumuz zamanlarda da karabasan bize gelebilir.

Karabasan Basmasından Nasıl Kurtuluruz? Karabasan bastığı zaman sesiniz soluğunuz çıkma. Bu tip bir durumda içinizden ayet el kürsüyü okuyup ALLAH demeye çalışırsanız. Karabasan size yapmış olduğu baskıyı bırakıp gidecektir. Bu durumdan korkmayın. Bu durum neredeyse 10 kişinin 8’inde meydana gelen bir durumdur.
karabasanKarabasan çökmesi sonucunda uyanık olduğunuz ancak bilinciniz açık olmasına rağmen bir mütenevvi kendinize gelememeniz durumudur. Üzerinize kapkara bir şekilde kocaman bir ağırlık çökmüş gibi yattığınız yerden kalkmak istiyor fakat kıpırdayamıyorsunuz. Koşmak istiyorsunuz fakat yürüyemiyorsunuz.Bağırıyorsunuz fakat sesiniz herhangi bir şekilde çıkmıyor. Tam boğulmak üzereyken son bir hamle ile kalkıp gözlerinizi açtığınızda karabasan sonlanmış oluyor. Sürekli bu durum ile yüzleşmek zorunda kalan kişilerin ciddi anlamda uyumaya korktukları bilinmektedir.

sponsorlu bağlantılar

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler