Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızın hastalığı olan kanser her geçen gün yeni bir bedeni esir almaya devam ediyor. Kendi içerisinde birçok türü bulunan kanserin tamamı ölümcül bir hastalık olarak bilinmektedir. Kanser türlerinin bazıları kişiyi kısa zaman içerisinde öldürürken bazıları ise uzun yıllar boyunca bu hastalıkla mücadele etmesine sebep olmaktadır. Kanser türleri içerisinde hasta olan kişiyi kısa süre içerisinde öldüren türleri akciğer, kan, meme ve beyim kanserleridir.

Kansere Neden Çare Bulunamıyor? Kanserin Çaresi Neden Yok?

Ülkemizde en çok görülen kanser türlerinden birisi olan akciğer kanserinin temel nedeni sigara kullanımıdır. Eğer akciğer kanserine yakalanıp hayatınızı kaybetmek istemiyorsanız en kısa zaman içerisinde sigarayı bırakmalısınız.

Kansere günümüzde halen tam olarak çare bulunabilmiş değil. Kansere çare bulunamamasının temel nedeni çok çeşitli sayıda kanser türü bulunması ve bu kanserli bölgenin zaman içerisinde mutasyona uğrayarak değişim göstermesidir. Günümüzde en çok bilimsel çalışma yapılan hastalık türü kanser olmasına rağmen kanserin tam olarak çaresinin bulunamamasının temel sebebi budur.

İslam dinine ve kurana inanan bireyler olarak kanser hastalığına çare bulunmasının en önemli kıyamet alametlerinden birisi olduğunu bilmekteyiz. Kıyametin yaklaştığını haberdar eden durumlardan birisi de kanser hastalığına çare bulunmasıdır. Bu yüzden kıyamete yaklaştığımız zaman kanserin çaresinin bulunacağı inancındayız.

Kanser hastalığı üzerinde çeşitli iyileştirmeler yapılmış durumda. Örneğin akciğer kanserine yakalanan bir kişi bundan 20 yıl önce 1 sene yaşarken günümüzde akciğer kanserine yakalanan bir kişi 5 ila 10 yıl arasında yaşayabilmektedir. Hepinize sağlık dolu uzun bir yaşam dileriz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler