Sponsorlu Bağlantılar

Dövme, her ne kadar İslam kültüründe yer almasa da batı medeniyetlerinden aşırı derecede etkilenilmesinden dolayı yurt genelinde dövme yaptırmak hızla yayılmaya devam ediyor. Kalıcı dövmelerin günah kabul edilmesinden dolayı dövme yaptırıp günaha girmek istemeyen birçok kişi Hint kınası ile yapılan dövmelere yönelmiş durumda.

Özellikle plajlarda vücudunuzu sergilerken dövmelerinizin göze çarpmasını mı istiyorsunuz. En çok beğenilen bir kaç dövme modelini siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Naçizane bir tavsiyemiz olacak. Bize göre kalıcı dövme yaptırmayın hem İslam açısından kusurları var hem de bir süre sonra aynı şekli görmekten sıkılabilirsiniz. Hint kınasından dövme yaptırmanız daha uygun. Tabii ki bu bizim görüşümüz. Ortalama olarak dövme fiyatları büyüklüğüne göre 50-1000 Lira arasında seyretmektedir.

Hint kınası ile yapılan dövmeler yaklaşık olarak 1 ay yapıldığı yerde kalabilmektedir ancak bu kullanılan kınanın kalitesi ile alakalı bir durumdur. İleride pişman olacağınız kalıcı dövmelere yönelmek yerine hevesinizi almak için Hint kınası ile geçici dövme yaptırmanız daha mantıklı görünüyor.
hint kınası dövme

hint kınası dövme

hint kınası dövmeHint kınası ile yapılan dövmelerdeki teknoloji hızla geliştiğinden dolayı gerçek dövmelerden ayırt edilemeyecek kadar büyük bir kaliteye ulaşılmış durumda. Dövme yaptırınca bir süre bu dövme ile yaşamak zorunda kalacağınızdan dolayı daha önceden dövme yaptıran ve olumlu sonuç olan kişilerin yaptırmış olduğu işletmelerde dövmenizi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Yapılan çizimlerin kötü olmasından dolayı ciddi sıkıntılar çeken kişilerin olduğu da bilinmektedir.

sponsorlu bağlantılar

11 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler