Sponsorlu Bağlantılar

iş yerinizinden veya bağlı olduğunuz resmi bir kurumdan istifa etmek istiyorsanız bir adet istifa dilekçesi yazmanız gerekmektedir. Unutmayınız ki istifa etmeniz durumunda herhangi bir tazminat etmeniz mümkün değildir.

sponsorlu bağlantılar

Bağlı olduğu kurumdan istifa etmeyi düşünen takipçilerimizin işlerini kolaylaştırabilmek adına istifa dilekçesinin nasıl yazılacağına dair bir örneği siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz.

istifa delekçesi örneği

(Bu dilekçe ibraname değildir. İşçinin kendi isteği üzerine işyerinden ayrılması için hazırlanmış bir örnektir. İşçinin bu dilekçeyi kendi el yazısı ile yazması ve imzalaması daha uygundur.)

Tarih:____/___/_____

______________________________’ne,

____________________

__________________________________________________ __________ adresinde bulunan işyerinizde ___/___/_____ – ___/____/_____ tarihleri arasında çalışmış bulunmaktayım. Söz konusu çalışma sürem içerisinde doğan tüm kanuni ve akdi haklarımı aldım. İşyerinizden şahsi gerekçelerimle, kendi istek ve rızamla herhangi bir baskı olmadan ____/_____/______ (İhbar süresi göz önünde bulundurularak tarih yazılması uygundur.) tarihinde ayrılmak istiyorum. Gerekli işlemlerin yapılmasını arzederim.

İŞÇİNİN

SSK No

Adı ve Soyadı

Adresi

İmzası

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc