Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul da bulunan Kız Kulesinin gerçek hikayesi okuyan herkesi etkilemeye devam ediyor. “Kız Kulesi hikayesi” hakkında bilgi ihtiyacı olan takipçilerimizi bilgilendirmek adına Kız Kulesinin gerçek hikayesini web sayfamızdan paylaşmak istiyoruz. Kız Kulesi hikayesi genel olarak kaderden hiçbir şekilde kaçılamayacağını anlatan bir hikayedir. Gelin bu hikayeyi birlikte okuyalım.

İstanbul Kız Kulesinin Gerçek Hikayesi

Bundan seneler evvel Bizans imparatorunun dünyalar tatlısı bir kızı olur. Evlat hasretiyle yanıp tutuşan baba kızının doğum gününün tüm yurtta kutlanmasını ister ve bu tarihten sonra bu kızın doğduğu gün Bizans İmparatorluğunda bayram olarak kutlanmaya başlar. İmparatorun çocukları 18 yaşına geldiğinde tahta çıkmaktadır. Çocukların eğitilmesinden bilgin olarak isimlendirilen kişiler sorumludur. Çocuğunu eğitmek için bir bilginle görüşen imparator bilginin kehanetleri karşısında şaşırmış bir şekilde kalır. Bilgin kızının 18 yaşına gelmeden bir yılan sokmasını sonucunda öleceğini söylemektedir. O yıllarda kahin bilginlerin söyledikleri değerli sayıldığı için imparatorun içini bir karamsarlık kaplar ve kızını kurtarmak ister. Uzun süre düşündükten sonra denizin ortasında bulunan küçük bir adacık üzerine kız kulesini inşa ettirir. İmparatorun asıl amacı kızını yılanlardan korumaktır. Kız kulesinin yapımı bittikten sonra ada tüm canlılardan arındırılır ve çok güzel olan imparatorun kızı buraya yerleştirilir.

Kız Kulesi

Kızını kötü kaderinden kurtarmaya çalışan imparatorun bilmediği bir şey vardır. Ne yaparsa yapsın kaderin önüne geçemeyecek ve kızı bir yılan ısırması sonucunda ölecektir. İmparatorun kızı 18 yaşına yaklaştığı zamanlarda kız kulesine bir sepet üzüm götürülür. Sepetin altına bir yılan saklamıştır. Kız tam üzümleri yemeye başladığı sırada sepetten çıkan yılan kızı ısırır ve kızın ölmesine sebep olur.

Kız Kulesinin gerçek hikayesi” de bu şekilde sonlanır. Hayatta ne yaparsanız yapın kaderinizde kaçamazsınız. Kaderinizle yüzleşmek adına her duruma hazırlıklı olmalısınız.

sponsorlu bağlantılar

19 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler