Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2015 ismek iş başvurusu ve ismek öğretmenlik başvurusu hakkında makalemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz. İsmekte öğretmen maaşları diğer birçok kuruluşa oranla daha iyi olduğundan dolayı atanamayan öğretmenlerin büyük bölümü ismek iş başvurusu ilanlarını dört gözle takip etmektedir. Özellikle yüksek maaş vermesinden dolayı birçok meslek öğretmeni ismek kursları bünyesinde çalışmak istemektedir. Sizlerde İsmek’te öğretmenlik yapmak istiyorsanız yazımızın devamında bulunan bağlantıları kullanarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde kişisel gelişime dayalı en kaliteli kursların verildiği yer şüphesiz burasıdır. Sizlerde yıllardan beri edinmiş olduğunuz bilgi birikimini başkalarıyla paylaşıp hem öğretmek hem de para kazanmak istiyorsanız ismek ailesine katılabilirsiniz.

İsmek öğretmenlik başvurusu

Yönetici asistanlığı branşına başvuru yapabilmeniz için üniversitelerin ilgili bölümlerinden ön lisans ya da lisans mezunu olmanız gerekmektedir. İlgili bölümler; büro yönetimi ve sekreterliği, büro yönetimi öğretmenliği bölümleridir. Bu şartları taşımayan adaylar başvuru yapamazlar.

İlgili pozisyonda personel ihtiyacı doğduğunda ismek insan kaynakları yetkilileri sizi başvuruda bulunduğunuz pozisyon ile ilgili olarak gerekli olan belgeler diploma fotokopisi, transkript, 1 adet fotoğraf ve 1 adet kimlik fotokopisi ile birlikte insan kaynakları departmanına davet edeceklerdir. Belgelerinizi belirtilen tarihlerde ibraz etmemeniz, başvuru girişi esnasında eksik ya da yanlış bilgi vermeniz durumunda başvurunuz geçersiz sayılacaktır.
ismek iş başvuru formu
Eğer başvuru şartlarınız yukarıda yazan durumlara uygunsa aşağıdaki butonlardan “ön lisans ya da lisans” tıklayarak devam ediniz.

Diğer bölümler ve branşlar hakkında detaylı bilgi alabilmek için GİRİŞ Yapınız.

2015 ismek iş başvurusu ve ismek öğretmenlik başvurusu hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz. Şimdiden yeni işinizin hayırlı olmasını temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc