Sponsorlu Bağlantılar

İshali durdurma konusu havaların soğumasıyla birlikte cırcır olan kişi sayısının artmasından dolayı merak edilmektedir. İshali ne keser ve ishali ne geçirir konularının merak ediliyor olmasından dolayı uzman tv üzerinden edinmiş olduğumuz bilgileri sizlere sunacağız. Makalemizin devamından ishali durdurmak için yapılması gerekenler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Cırcırı ne keser diye merak ediyorsanız, tuvalet kapısında nöbet tutmaktan sıkıldıysanız gelin ishali durdurma yolları nelermiş öğrenelim. Metabolizmanın büyük anlamda tahrip olmasına neden olan bu hastalık üşütmekten dolayı meydana gelebileceği gibi ciddi bağırsak enfeksiyonlarının olmasından da meydana gelebilmektedir. Size verdiğiniz bilgileri uyguladıktan sonra ishaliniz durmazsa en kısa zaman içerisinde bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz. Çünkü bağırsaklarda meydana gelen sorunlar ölümcül hastalıkların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Alternatif tıp dünyasına göz atıldığında halk arasında bilinen iki yöntemin ishali geçirme konusunda etkin bir şekilde uygulandığı görülmektedir. Bu yöntemleri kullanmış olan kişilerin sürekli olarak ishallerinin kesildiğini dile getirmiş olmasından dolayı özellikle bu iki yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz.
ishali ne keser
Biraz kahve ve biraz limonu karıştırınız. Bu karışımı tadı kötü olsa bile bir nefeste afiyetle yudumlayınız. Göreceksiniz ki kısa zaman sonra ishaliniz sona erecek.

Diğer bir yöntem ise sade gazoz içerisine bir adet aspirin atınız. Ve aspirin sade gazoz içerisinde dağılınca bunu afiyetle içiniz. Soğuk yapmayınız zaten üşütmüşünüz sahada fazla üşütmeyiniz. Ben bunların hepsini denedim olumlu sonuç alamadım diyorsanız eğer. Kuru yemişçiye gidip leblebi alınız. Leblebileri yedikten sonra ishaliniz kesin duracaktır. Eğer ishaliniz halen durmadıysa bünyenizde başka sorunlar olabilir. En kısa zamanda bir uzman doktora görünmenizde fayda var. Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz. Geçmiş olsun.


Bu şeyleri denemiş olmanıza rağmen ishaliniz geçmediyse ciddi bağırsak sorunları yaşıyorsunuz demektir. Daha fazla su kaybedip tansiyon değerlerinizin düşmemesi adına en kısa zaman içerisinde alanında uzman bir doktora görününüz. Cırcırı ne keser konusunda sizlerin bildiğiniz yöntemler varsa bu yöntemleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sağlık

6 Yorum Yapılmış.

 1. keten piremses diyor ki:

  bende çok kötü ishal oldum sürekli sancı giriyor karnıma

 2. isimsiz hasta diyor ki:

  Yardım edin çok pis isal oldum ikide bir tuvalete gidiyorum yardım önerilerinizi beklicem

 3. isim bulamadım diyor ki:

  çok saol kardeş yöntemleri denedim ishalim anında kesildi teşekkür ederim :)

 4. isimsiz asker diyor ki:

  Çok fena cırcır oldum ishal oldum yani. Sular seller gibi gidiyor. 1 saatte 3 kez tuvalete gittim içim dışıma çıktı ıkınmaktan. Ne yaptıysam geçmiyor. Zehirlendimmi ne oldu bana yaaa

  • admin diyor ki:

   Durum çok ciddi görünüyor. Bu yüzden en kısa zaman içerisinde bir doktora gidin. Aşırı su kaybettiğiniz içinde gün içerisinde bol bol su içmeye özen gösterin.

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc