Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İshali durdurma konusu havaların soğumasıyla birlikte cırcır olan kişi sayısının artmasından dolayı merak edilmektedir. İshali ne keser ve ishali ne geçirir konularının merak ediliyor olmasından dolayı uzman tv üzerinden edinmiş olduğumuz bilgileri sizlere sunacağız. Makalemizin devamından ishali durdurmak için yapılması gerekenler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Cırcırı ne keser diye merak ediyorsanız, tuvalet kapısında nöbet tutmaktan sıkıldıysanız gelin ishali durdurma yolları nelermiş öğrenelim. Metabolizmanın büyük anlamda tahrip olmasına neden olan bu hastalık üşütmekten dolayı meydana gelebileceği gibi ciddi bağırsak enfeksiyonlarının olmasından da meydana gelebilmektedir. Size verdiğiniz bilgileri uyguladıktan sonra ishaliniz durmazsa en kısa zaman içerisinde bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz. Çünkü bağırsaklarda meydana gelen sorunlar ölümcül hastalıkların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Alternatif tıp dünyasına göz atıldığında halk arasında bilinen iki yöntemin ishali geçirme konusunda etkin bir şekilde uygulandığı görülmektedir. Bu yöntemleri kullanmış olan kişilerin sürekli olarak ishallerinin kesildiğini dile getirmiş olmasından dolayı özellikle bu iki yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz.
ishali ne keser
Biraz kahve ve biraz limonu karıştırınız. Bu karışımı tadı kötü olsa bile bir nefeste afiyetle yudumlayınız. Göreceksiniz ki kısa zaman sonra ishaliniz sona erecek.

Diğer bir yöntem ise sade gazoz içerisine bir adet aspirin atınız. Ve aspirin sade gazoz içerisinde dağılınca bunu afiyetle içiniz. Soğuk yapmayınız zaten üşütmüşünüz sahada fazla üşütmeyiniz. Ben bunların hepsini denedim olumlu sonuç alamadım diyorsanız eğer. Kuru yemişçiye gidip leblebi alınız. Leblebileri yedikten sonra ishaliniz kesin duracaktır. Eğer ishaliniz halen durmadıysa bünyenizde başka sorunlar olabilir. En kısa zamanda bir uzman doktora görünmenizde fayda var. Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz. Geçmiş olsun.


Bu şeyleri denemiş olmanıza rağmen ishaliniz geçmediyse ciddi bağırsak sorunları yaşıyorsunuz demektir. Daha fazla su kaybedip tansiyon değerlerinizin düşmemesi adına en kısa zaman içerisinde alanında uzman bir doktora görününüz. Cırcırı ne keser konusunda sizlerin bildiğiniz yöntemler varsa bu yöntemleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sağlık

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc