Sponsorlu Bağlantılar

Malesefki 2011 türkiyesinde internetimiz çok yavaş. Şimdi sizlere elimizden geldiği kadar internetinizi nasıl hızlandırabileceğinize sair bilgi vermek istiyoruz. İnternetinizin yavaşlığından şikayetçi iseniz bu yazımızı okumanızı öneririz. İnterneti hızlandırmak için bir çok yöntem bulunmakta fakat bazı yöntemler çok karışık olduğundan biz sizlere basit olanları sunmaya çalışacağız. Buyrun interneti hızlandırmanın yollarına bir göz atalım.

internet nasıl hızlandırılır – interneti hızlandırmanın yolları

1. Browser’ınızı yapılandırın, böylece grafikleri, animasyonları, sesleri, video ya da diğer multimedya içeriklerini gösterilmemesini sağlaya bilirsiniz.

2. İnternet trafiği yavaş olduğunda sörf yapın. Trafiğin en az olduğu zamanlar genellikle hafta sonları ve akşam saatleridir.

3. Önbelleğinizi etkili kullanın. Önbellek, en son ziyaret ettiğiniz internet sitelerini depolayan yerdir. İnternet bağlantınızı hızlandırmak için, önbellek tahsisini yeniden boyutlandırmanız ya da önbelleğinizi periyodik olarak temizlemeniz gerekebilir.

4. Modeminizin doğru olarak yapılandırılıp yapılandırılmadığından emin olun.

5. İnternete cep telefonunuzdan edge ile bağlanıyorsanız 3G’ye geçin veya ISDN, DSL, uydu, kablolu modemle değiştirin.

6. Çok daha hızlı internet istiyorsanız dededen kalma mevcut modemlerinizi atın. Adsl hızını 8 Mb/s’ye yükseltin veya Vdsl’e geçin.

sponsorlu bağlantılar

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler