Sponsorlu Bağlantılar

Windows sistemi ile birlikte gelmesinden dolayı İnternet Explorer, en çok kullanılan internet tarayıcısı olma özelliğine sahiptir. Kurulan çeşitli programlar nedeniyle giriş sayfalarının değiştiği ve bu değişimin herhangi bir şekilde düzenlenmediği durumlar karşımıza çıktığı oluyor. İnternet Explorer giriş sayfası nasıl Google yapılır konusu merak edildiğinden dolayı sizlere ilgili düzenlemeyi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Neredeyse Hepimizin Başına İnternet Explorer ana sayfasının değişmediği olmuştur. Tam bir şizofrenik durum olan internet ana sayfasının değişmemesi eminiz ki sizleri de çileden çıkarmıştır. İnternete ana sayfası değişmeyen takipçilerimiz için bu yazımızı paylaşmak istiyorum. Umarım bu yazımızı faydalı bulursunuz. Ek yeni uygulamalar için yorum yap kısmından konumuza destek olabilirsiniz.

Alışıla gelmiş ve genelde başarıyla sonuçlanan en güzel yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıdaki adımları uygulayarak internet ana sayfanızı değiştirebilirsiniz.

Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.
googleTüm işlemler bundan ibarettir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz durumları harfiyen uygulamanız halinde İnternet Explorer ana sayfasını Google olarak değiştirebilirsiniz. Bu durum büyük ihtimalle kurduğunuz yeni programlardan kaynaklanmaktadır. İlgili sorunu tekrardan yaşamamak adına bilgisayarınıza yeni bir program kurarken ilgili programların ilaveten neleri de kurduğuna dikkat ediniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler