Sponsorlu Bağlantılar

Araba arkası yazıları Türk kültürünün vazgeçilmez öğeleri arasında yer almaktadır. Araba arkasına yazılan yazılar Türkçe yazıldığı zaman bir ilgi uyandırmadığından dolayı İngilizce araba arkası yazıları tercih edilmeye başlandı. İnsanların yabancı olan şeylere büyük ilgi duymasından ötürü sizlere en güzel İngilizce araba arkası yazıları hakkında bilgi vereceğiz.

Maksat renk olsun diyerekten araba arkasına yazılmış ve yazılabilecek İngilizce birkaç sözü sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eğer sizlerinde orijinal fikirleri varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

İngilizce araba arkası yazıları

My mother to be my wife: Anam Avradım olsun.

Come with ball my brother Come with ball: Topla Gel Abicim Topla gel.

Chicken translation: Piliç çevirme

Clean family girl: Temiz aile kızı.

Urinate quickly, satan mixes: Acele ise şeytan karışır

Man doesn’t become from you: Senden adam olmaz

He laughs best who laughs last. Son gülen iyi güler

look at you so cute :) Tipe Bak Şebek Gibi :)

In every job there is a no: Her işte bir hayır vardır

Tabiki bu ingilizce komik sözler anlamlarını birebir karşılamamakta. Bu sözler türk zekasının yaratıcı örnekleridir. Araba arkasında yer alan yazıları okumaya çalışırken dikkatini kaybeden ve bu nedenden dolayı kaza yapan çok sayıda kişi bulunduğundan ötürü yetkililer araba arkasına yazı yazmayı yasaklamış durumda. Eğer arabanızın arkasında yer alan herhangi bir yazı emniyet görevlileri tarafından fark edilecek olunursa sizlere ceza kesileceğini bilmenizi isteriz. Bilinçli insanlar olduğumuzdan dolayı hiçbir hayatı tehlikeye atmamak için arabaların arkasına ilginç yazılar yazmamanızı tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler