Sponsorlu Bağlantılar

İlyas Yalçıntaş bu tuzlu meltem mi böyle genzimi yakan incir şarkısı ile X Factor yarışmasının en popüler isimlerinden birisi haline gelmiş durumda. İlyas Yalçıntaş kaç yaşında, nereli, vikipei, İlyas Yalçıntaş biyografi bilgileri gecenin en çok merak edilenlerinden birisi olduğundan dolayı X Factor yarışmasının en iddialı isimlerinden birisi olan bu isim hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

İlyas Yalçıntaş 25 yaşında olup annesi ile birlikte Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yaşamaktadır. 2003 yılında babasını kaybettikten sonra Bodrum ilinde annesi ile birlikte yaşamaya devam etmiştir. Müzisyenlik yapan İlyas Yalçıntaş arkadaşları tarafından yazılan ve bestelenen incir şarkısını seslendirdi ve biranda magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden birisi haline geldi.

Annesi İlyas Beyin kız kardeşine gitar aldıktan sonra kardeşinin gitarıyla ara sıra müzik yapmaya çalışarak müzikle ilgilenmeye başlayan İlyas Yalçıntaş daha uzun yıllar boyunca isminden bahsettirecek gibi görünüyor. 1.80 boylarında olan İlyas Beye meslek hayatında başarılar dileriz.

İlyas Yalçıntaş

İlyas Yalçıntaş

İlyas Yalçıntaş kimdir konusunda bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

3 Yorum Yapılmış.

  1. nursin diyor ki:

    gözleri bir ömre bedel gülüşleri ölmeye deger nerde ellerinaşkom

  2. selib diyor ki:

    Bodrumluyum ve gurur duydum… Ayrıca Bodrum, Muğla’nın ilçesi. Kim yazdıysa bu bilgileri biraz genel kültür, coğrafya öğrensin….

  3. Sefa AYDOĞAN diyor ki:

    Liseden arkadaşım İlyas beyfendiliğiyle hatırlanır gurur duydum şarkı süper

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc