Sponsorlu Bağlantılar

İkametgah adresi öğrenme, ikametgah sorgulama ve internetten ikametgah belgesi alma konusunda makalemizin devamından bilgi edinebilirsiniz. E-devlet sisteminde ıslak imza uygulamasının başlamış olmasıyla birlikte artık muhtarlıklara gidip ikametgah belgesi almak yerine ikametgah belgenizi internet üzerinden alabilirsiniz. İkametgah adresi sorgulama sistemi uygulamaya konulduğu günden beri en çok yapılan sorgulamalardan birisi haline gelmiş durumda. Sizlerde ikametgah adresi sorgulama sisteminden yararlanmak istiyorsanız makalemizin devamından ikametgah öğrenme konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Takipçi Sorusu: Saatin geç olmasından dolayı muhtarlık kapandı ikametgah adresimi öğrenmem gerekiyor. Benim için bu çok önemli. Yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
ikametgah sorgulamaCevap: Sayın takipçimiz aşağıdaki bağlantıdan ikametgah adresinizi sorgulayabilirsiniz. Ancak unutmayınız ki bu resmi bir belge değildir. Çünkü altında muhtar imzası yoktur. Bunu dikkate almanızda fayda olduğunu düşünmekteyiz. Belgeyi vereceğiniz kurum ıslak imza kabule diyorsa e-devlet üzerinden alacağınız belge kabul edilir.

İkametgah adresi sorgulama işlemi için GİRİŞ YAPINIZ

İkametgah adresi sorgulama ve internetten ikametgah belgesi alma konusunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

5 Yorum Yapılmış.

 1. Mevlüt diyor ki:

  ya zaten ben adresimi biliyorum bir yere başvurmak i.in ikametgah çıkartmam lazım ama burdan olmuyor

 2. YASİN diyor ki:

  NE KADAR SAÇMA BİŞEY BEN ZATEN İKAMETGAHIMIN NEREDE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN SORGULUYORUM BU BENDEN ADRES BİLGİLERİNİ İSTİYOR.. BİLSEM ZATEN NEDEN SORGULATAYIM…

 3. mustafaerolakkaya diyor ki:

  ikametgahadresimi öğrenmekistiyorum

 4. mehtap kızılok diyor ki:

  Yeni girmiş olduğum iş yerinden ikametgah istediler kafamı buluyorlar anlamadım ya gbt sorgulamasıda yapsalardı bari. Bunu isteyende bakkal.

 5. mustafa kemal diyor ki:

  Bilgilendirme için teşekkür ederim. 2011 türkiyesinde halen ikametgah istemeleri gerçekten çok saçma birşey. Bu insanları anlamak zor doğrusu

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc