Sponsorlu Bağlantılar

Güzünlü resimleri üzerlerine bir de hüzünlü söz eklendiğinde insanların hüzün durumunu belirtmek için karşımıza birer ilaç gibi çıkmaktadır. Resimli hüzünlü sözler ve hüzünlü mesajlar Facebook Twitter gibi ortamlarda paylaşıldığından dolayı sizlere en güzel sözleri sunmak istiyoruz.

İnsanların hüzünlü olmasına neden olan birçok etmen bulunsa da yaşanılan hüzün durumlarını incelediğimizde birçok kişinin yaşadığı ayrılıklar nedeni ile hüzünlendiğini gözlemlemekteyiz. Bu yüzden makalemizde yer alan sözleri ağırlıklı olarak ayrılık hüznü ile yapmaya çalışacağız.

– Ben yıllarımı kaybettim anılarımı değil. Ben mutluluğu terk ettim. Acıları değil. Ben sevgimi yitirdim. Nefretimi değil. Ben yaşmayı unuttum. Seni değil.

– Her sabah doğan güneş bir sabah doğmaz oldu. Elleri ellerimden kayıp giden yıldız oldu. Giderken bıraktığın tüm renkler siyah oldu.

– Nerdesin bir tanem nerdesin sen gelmiyorsan bari sesin gelsin mahkûm etme beni sensizliğe yaşayamam. Güneş erken batıyor sen yoksun diye geceler alışkın değil sensizliğe ben ben değilim sen gittin gideli nerdesin bir tanem nerdesin şimdi.

– Keşke hiç büyümeseydik dizlerimiz kanasaydı da kalbimiz hiç kanamasaydı.

– Öylesine sevmiştim ki seni kopamazdım senden, her nefesimde sen vardın her adımda seninle yürürdüm, gözlerimi seninle açardım, sensiz kalınca anladım seni şimdi daha iyi anlıyorum sensizliği.

Hüzünlü Sözler Resimli

Resimli Hüzünlü Sözler

Resimli Hüzünlü Sözler

Resimli Hüzünlü Sözler
Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Sözler

sponsorlu bağlantılar

10 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler