Sponsorlu Bağlantılar

Maile imza nasıl eklenir konusu, resmi bir şirket olmasına rağmen Hotmail hesaplarını kullanmayı tercih eden şirketlerde yer alan kişilerin merak ettiği konulardan birisidir. Hotmailde imza nasıl oluşturulur diye merak eden bir kişiyseniz makalemizin devamından ilgili uygulamanın nasıl aktif edildiğini öğrenebilirsiniz.

Soru: Çalıştığım iş yerinde herkes hotmailinde otomatik olarak çıkan mail imza kullanıyor. Cahil görünmemek ve mahcup olmamak adına bu mail imzayı kullananlara nasıl yaptıklarını soramadım. Bende Hotmail mail imza yapmak istiyorum. Hotmailde imza nasıl oluşturulur konusunda yardımlarınızı beklemekteyim.

Cevap: Sayın takipçimiz Hotmailde mail imza oluşturmak için aşağıdaki adımları harfiyen yerine getiriniz.

• Hotmail.com adresinden Hotmail hesabınıza giriş yapınız.

• Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst sağ kısımda bulunan kullanıcı adınızın yanında bir ok sekmesi vardır. O sekmeyi açıp özellikler sekmesini tıklayınız.

• Açılan pencerenin sol kısmında bulunan POSTA sekmesine tıklayınız.

• E-posta yazma başlığı altında bulunan kişisel e-posta imzası adlı sekmeyi tıklayınız ve imzanızın nasıl görünmesini istiyorsanız boş kısma imzanızı girip okeyleyiniz. Tüm işlemler bundan ibarettir kolay gelsin.

Sizlerin de bildiğiniz gibi Hotmail artık Outlook olarak hizmet vermektedir. Bu nedenden dolayı anlatmış olduğumuz her şey ayrıca Outlook mail hesapları için de geçerlidir.

sponsorlu bağlantılar

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler