Sponsorlu Bağlantılar

Hayal kırıklığı sözleri bir beklentisi olup bu beklentisi gerçekleşmeyen kişiler için hazırlanmış sözlerdir. Hayal kırıklığı ile ilgili sözler ciddi manada hayal kırıklığı yaşamış olan kişilerin hazırlamış olduğu sözlerdir. Bu durumu referans alarak makalemizin devamında yer alan sözler içerisinde sizin durumunuza uygun olan hayal kırıklığı sözünün yer aldığını düşünüyoruz.

Hayal kırıklığı sözleri özellikle sosyal paylaşım sitelerinden olan Facebook ve Twitter ortamlarında kullanıcıların duygu hallerini ifade etmek adına kullandıkları sözlerdir. Sözlerin resimler ile ifadesinin daha etkili olduğunu bildiğimizden sizlere en güzel hayal kırıklığı ile ilgili sözleri çeşitli resimler ile kompozisyon haline getirip sunacağız.

Birçoğumuz yaşamımız boyunca hayal kırıklığına uğrarız ve duygusal bunalıma gireriz. Yaşadığınız bu sıkıntıları kısa süre içerisinde atlatabilmenin en önemli yolu yaşadıklarınızı çevrenizde yer alan kişiler ile paylaşmanızdır. Utanmadan ve sıkılmadan duygularınızı dışa vurmaya özen gösterin.

Hayal Kırıklığı Sözleri Resimli

• Yaşadığım hayal kırıklıklarını bir araya toplasak ve paylaştırsak tüm dünyaya yetecek kadar hayal kırıklığı elde edebiliriz.

• Hayallerim vardı ama şimdi kırıldılar.

• Hayal etim ve bu hayallerimi yaptıklarınla sen maffettin.

• Bir hayalim var oda hayalimin olmasın.

• Bir okyanus misalidir kalp. Derinliklerinde ne batıklar vardır hayata dair. Sözler vardır. Aşk için verilen sözler. Zamanla unutulur kemiği olmayan dilin söyledikleri. Hayal kırıklığı başlar kalbin derinliklerinde.
hayal kırıklığı sözleri

hayal kırıklığı sözleri

hayal kırıklığı sözleri

hayal kırıklığı sözleri

hayal kırıklığı sözleriSizlerde kendi cümlelerinizle yaşadığınız hayal kırıklıklarını yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler