Sponsorlu Bağlantılar

Hakkımda Açılan Dava Var Mı?

Hakkımda açılan dava var mı diyorsanız e-devlet sistemi üzerinden mahkeme dava dosyası sorgulama yaparak herhangi bir hukuksal probleminiz olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Hakkımda açılmış dava var mı sorusuna yanıt arıyorsanız gerekli sorgulamaları vereceğimiz bağlantıları kullanarak gerçekleştirebilir ve davalar hakkında bilgi alabilirsin.

sponsorlu bağlantılar

Soru: Hakkımda açılan dava var mı? Hakkımda açılan dava olup olmadığını takip etmek istiyorum. Hayatı çok karışık olan birisiyim. Benim haberim olmadan hakkımda dava açanlar oluyor. Tüm bu durumlardan dolayı hakkımda açılan dava olup olmadığını takip etmek istiyorum. Bu konuda bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz. Dava sorgulama işlemleri artık e devlet üzerinden yapılmaktadır. Hakkınızda açılan dava olup olmadığını e devlet sistemi üzerinden öğrenebilirsiniz. E devlet sistemine giriş yapmak için en yakın PTT şubesinden e devlet şifresi almanız gerekiyor. E devlet şifresi aldıktan sonra hakkınızda açılan dava olup olmadığını BURADAN sorgulayabilirsiniz.

Hakkımdaki davalar hakkında yapabileceğiniz sorgulamalar bu şekildedir. E-devlet sistemi dışında başka herhangi bir online sistem üzerinden dava sorgulaması yapmanız mümkün değildir. Bu konularda birebir görüşüp bilgi almak istiyorsanız adliyelere giderek hakkındaki davaların neler olduğunu öğrenebilirsiniz ancak vakit kaybetmemeniz adına e-devlet sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

10 Yorum Yapılmış.

 1. önder diyor ki:

  hakkımda açılan dava ve polis kaydı

 2. aylin diyor ki:

  Hakkımda herhangi bir suç duyurusu var mı

 3. HİLMİ ÖNER diyor ki:

  hakkımda açılan dava varmı

 4. engin pekgöz diyor ki:

  hakkımda açılmış dava varmı kısa zamanda bunu öğrenmek istiyorum

 5. taşkın gocuk diyor ki:

  hakkımda açılmış bir dava varmı bilgilendirirseniz sevinirim saygılar..

 6. çetin yeşilbaş diyor ki:

  hakkımda açılan dava varmı

 7. Nejdet diyor ki:

  hakkımda açılan dava var mı?

 8. rahmi demirci diyor ki:

  açılan davalarım nelerdir

 9. rahmi demirci diyor ki:

  hakkımda açılan davalar ve günlerini öğrenmek istiyorum

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc