Sponsorlu Bağlantılar

Hakkımda açılan dava var mı diyorsanız e-devlet sistemi üzerinden mahkeme dava dosyası sorgulama yaparak herhangi bir hukuksal probleminiz olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Hakkımda açılmış dava var mı sorusuna yanıt arıyorsanız gerekli sorgulamaları vereceğimiz bağlantıları kullanarak gerçekleştirebilir ve davalar hakkında bilgi alabilirsin.

Soru: Hakkımda açılan dava var mı? Hakkımda açılan dava olup olmadığını takip etmek istiyorum. Hayatı çok karışık olan birisiyim. Benim haberim olmadan hakkımda dava açanlar oluyor. Tüm bu durumlardan dolayı hakkımda açılan dava olup olmadığını takip etmek istiyorum. Bu konuda bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz. Dava sorgulama işlemleri artık e devlet üzerinden yapılmaktadır. Hakkınızda açılan dava olup olmadığını e devlet sistemi üzerinden öğrenebilirsiniz. E devlet sistemine giriş yapmak için en yakın PTT şubesinden e devlet şifresi almanız gerekiyor. E devlet şifresi aldıktan sonra hakkınızda açılan dava olup olmadığını BURADAN sorgulayabilirsiniz.

Hakkımdaki davalar hakkında yapabileceğiniz sorgulamalar bu şekildedir. E-devlet sistemi dışında başka herhangi bir online sistem üzerinden dava sorgulaması yapmanız mümkün değildir. Bu konularda birebir görüşüp bilgi almak istiyorsanız adliyelere giderek hakkındaki davaların neler olduğunu öğrenebilirsiniz ancak vakit kaybetmemeniz adına e-devlet sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler