Sponsorlu Bağlantılar

Güzel Bir Kıza Nasıl iltifat Edilir – Kadınlara iltifat Nasıl Edilir

sponsorlu bağlantılar

Şüpesiz ki bir kadını elinizde tutabilmeniz için iltifat şerbetini içip güzel kelimeri hatim etmeniz gerekmektedir. Peki kızlar ve kadınlar ne tür iltifatlardan hoşlanırlar ve kızlara nasıl iltifat edilir. Kadınlara iltifat etme hakkındaki detaylı bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Eğer ilişkinize yeni başladıysanız cinzel içerikli iltifatlardan uzak durunuz. Bu kızın korkup kaçmasına sebep olabilir. Yeni başlayan ilişkilerde öncelikle gözlere odaklanıp gözleriyle alakalı iltifatlarda bulununuz. Eğer iltifat ettiğini zkız gözleri hakkında konuşmaya başladığınızda gözlerini sizden kaçırıyorsa kesinlikle söylediğiniz bu sözlerden hoşlanıyordur. Giydiği pantolondan kottan bahsedin. Bu kızın bacaklarını beğendiğiniz anlamına gelmektedir. Bu ateşli duyguların en kolay dışa vuruluş biçimidir.

ilerleyen safhalarda kadınlara iltifat etmenin en güzel uslubu kokusundan bahsetmenizdir. Bu gün çok güzel kokuyorsun. Cennet kokan bu bedenin beni büyülüyor. Kız ter dahi kokuyor olsa kızlar iltifatların doğruluğunu pek sorgulamazlar. Direk size inanırlar.

ilerleyen günlerde dudaklarının güzlliğinden bahsedin. Dudaklarının ateş gibi yandığını söyleyin. Hatta ortamı oluşursa onu öpmek istediğinizi söyleyin. Kızın azı kokuyorsa sakın belli etmeyin. Budaklarının bal gibi tatlı olduğunu söyleyip defalarca onu sevdiğinizi kulağına fısıldayın.

Kadınları boş bırakmaya gelmez. Bundan ötürü yanında olamadığınız durumlarda kadınları mesajsız bırakmayınız. Sürekli mesaj atıp varlığınızdan haberdar ediniz.

Şimdi sizlerin işini kolaylaştırabilmek adına bir kaç güzel mesajı siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz.

en güzel sevgi ve aşk sözleri

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sözler

3 Yorum Yapılmış.

  1. ümit besen diyor ki:

    Etrafımda hiç güzel kız yok iltifat edecek kimseyi bulamıyorum :)

10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc