Sponsorlu Bağlantılar

Şüphesiz ki bir kadını elinizde tutabilmeniz için iltifat şerbetini içip güzel kelimeleri hatim etmeniz gerekmektedir. Peki, kızlar ve kadınlar ne tür iltifatlardan hoşlanırlar ve kızlara nasıl iltifat edilir. Kadınlara iltifat etme hakkındaki detaylı bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Eğer ilişkinize yeni başladıysanız cinsel içerikli iltifatlardan uzak durunuz. Bu kızın korkup kaçmasına sebep olabilir. Yeni başlayan ilişkilerde öncelikle gözlere odaklanıp gözleriyle alakalı iltifatlarda bulununuz. Eğer iltifat ettiğiniz kız gözleri hakkında konuşmaya başladığınızda gözlerini sizden kaçırıyorsa kesinlikle söylediğiniz bu sözlerden hoşlanıyordur. Giydiği pantolondan kottan bahsedin. Bu kızın bacaklarını beğendiğiniz anlamına gelmektedir. Bu ateşli duyguların en kolay dışa vuruluş biçimidir.

İlerleyen safhalarda kadınlara iltifat etmenin en güzel üslubu kokusundan bahsetmenizdir. Bu gün çok güzel kokuyorsun. Cennet kokan bu bedenin beni büyülüyor. Kız ter dahi kokuyor olsa kızlar iltifatların doğruluğunu pek sorgulamazlar. Direk size inanırlar.

İlerleyen günlerde dudaklarının güzelliğinden bahsedin. Dudaklarının ateş gibi yandığını söyleyin. Hatta ortamı oluşursa onu öpmek istediğinizi söyleyin. Kızın azı kokuyorsa sakın belli etmeyin. Budaklarının bal gibi tatlı olduğunu söyleyip defalarca onu sevdiğinizi kulağına fısıldayın.

Kadınları boş bırakmaya gelmez. Bundan ötürü yanında olamadığınız durumlarda kadınları mesajsız bırakmayınız. Sürekli mesaj atıp varlığınızdan haberdar ediniz.

Şimdi sizlerin işini kolaylaştırabilmek adına bir kaç güzel mesajı siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler