Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncu Güneş Sayın çok sayıda dizi projesinde rol almış olan bayan oyuncudur. Güneş Sayın hayatı genç oyuncunun yakın zaman içerisinde yeni projelerde rol alacağına dair haberlerinden çıkmasından dolayı merak edilmeye devam ediyor. Sizlerde ünlü oyuncuyu merak eden kişilerdenseniz Güneş Sayın vikipedi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güneş Sayın Biyografi

Güneş Sayın doğum tarihi 19 Haziran 1984’tür. Rezzan Çankır Cast Ajansı bağlı olarak çalışan oyuncu İstanbul ilinde doğmuş olup bu ilde ikamet etmeye devam etmektedir. Mesleki başarısından ziyade güzelliği ile de ilgi çeken Güneş Sayın İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. İlk olarak Son Ders Aşk ve Üniversite adlı projede rol alarak seyirci karşısına çıkan oyuncu büyük başarı sergiledi ve en çok aranan oyunculardan birisi haline geldi. 1.70 boylarında olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Güneş Sayın Resimleri

Güneş Sayın

Güneş Sayın

Güneş Sayın

Güneş SayınSon Ders Aşk ve Üniversite, Kalpsiz Adam, Kalp Ağrısı, Kurtuluş Son Durak, Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Bir Aşk Hikayesi adlı projelerde rol alan oyuncu hakkında elimizde olan bilgiler bu şekilde. Sizlerde Güneş Sayın kimdir konusunda bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler