Sponsorlu Bağlantılar

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde küçük Osman’ın büyümüş halini canlandırdıktan sonra popüler bir isim haline gelen Gün Koper günümüzde dizi yapımcılarının çalışmayı en çok tercih ettiği isimlerden birisidir.

Yakışıklılığı sayesinde kısa zaman içerisinde özellikel genç kızların en çok takip ettiği isimlerden birisi haline gelen Gün Koper bu proje dışında daha birçok projede rol almış birisidir. Yetenekleriyle ön plana çıkmayı başaran Gün Beye meslek hayatında başarılar dileriz.

Gün Koper doğum tarihi 09.07.1986’dır. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu bu ilde yaşamını sürmeye devam ediyor. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Gün Koper 15. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödüllerinde ödül almış olan bir isimdir. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabildiğinden dolayı kendisi yabancı sinema filmlerinde de oynamak istemektedir. Gelecek vaadeden oyuncular arasında yer alan Gün Koper Beyi ilerleyen zamanlarda çok büyük projelerde göreceğinize emin olabilirsiniz.

Gün Koper Resimleri

sponsorlu bağlantılar

17 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler