Sponsorlu Bağlantılar

Genelde orta okul sıralarında iken aşıklar arasında takılan gümüş yüzükler zamanla kararmaya başlar. Peki zamanla kararan gümüş yüzüklerimizi nasıl parlatıp beyazlatabiliriz. Şimdiki yazımızda gümüş malzemeleri parlatmadaki pratik bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu gümüş yüzük parlatma yöntemiyle çay tepsilerinizi gümüş şekerliklerinizide parlatabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Gümüş Yüzük Nasıl Parlatılır – Gümüş Nasıl Beyazlatılır

Günüş eşyalarınız iyice karardıysa sıkıntı yapmayın. Öncelikle bizlere lazım olan bir adet kadife kumaş. Başkada hiç bir şeye ihtiyacımız yok. Narin dokunuşlarla başlayıp bastırarak kadife kumaş vasıtası ile silinen gümüş eşyalarınız kısa bir zamanın ardından eski görünümüne kavuşup pırıl pırıl parlayacaklardır. Eğer silme esnasında eliniz ağrırsa ara verip tekrar devam edin ara vermenin hiç bir sıkıntısı yoktur.

iyi Günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

3 Yorum Yapılmış.

 1. Aslan kaya diyor ki:

  Meltem hanım bilgileriniz doğrultusunda yapıcam teşekkürler

 2. meltem barış diyor ki:

  Kararan gümüş yüzüğüm için kül yöntemini denedim gıcır gıcır oldu. Yeni alsam bir gümüş yüzük bu kadar parlamaz sanırım çok başarılı bir yöntem.

  • eda diyor ki:

   ben denemedim ama denmek istiyrumm gümüş yüzüqüm var sevglimle aramızda taktık çok karardı kül yöntemini denemek istiyrum ama krkuyrum bşi olur die :/

14 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc