Sponsorlu Bağlantılar

Gümüş yüzükler altın yüzüklere oranla daha düşük fiyatlarda olduğundan dolayı özellikle ekonomik durumu düşük olan kişilerin en çok almayı tercih ettiği yüzük türlerinden birisidir. Genelde liseli aşıkların birbirlerine almış oldukları gümüş yüzükler yapıları itibariyle bir süre sonra kararmaktadır. Yaşanan bu durum yüzüğün görünümünü ciddi anlamda olumsuz etkilediğinden dolayı kararan yüzüklerin bir süre sonra parlatılması gerekmektedir. Piyasada yer alan gümüşçüler yüzüğü parlatmak için neredeyse yüzük fiyatı kadar para istediklerinden dolayı birçok kişi ev ortamında gümüş yüzüklerini parlatmak istemektedir. Gümüş yüzük nasıl parlatılır ve gümüş yüzük nasıl beyazlatılır konusunda herhangi bir bilgiye sahip değilseniz sayfamızdan elinizde yer alan yüzükleri nasıl parlatabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dünden bugüne gümüşlerin parlatılmasında en çok kadife kumaşından yararlanılmaktadır. Kalitesi yüksek olan bir kadife kumaşı belirli bir müddet gümüş üzerine aşırı derecede baskı uygulamadan sürmeniz durumunda gümüşün ciddi anlamda parladığını yani beyazladığını gözlemleyebilirsiniz.

Aşırı derecede kirlenmiş yani kararmış olan gümüş yüzükleri kadife ile parlatılması uzun süre alabilmektedir. Böyle durumlarda külde yararlanabilirsiniz. Bir kumaş üzerine ateş külünü koyup gümüş yüzük üzerine sürmeniz gümüş yüzüğün ciddi anlamda parlamasını sağlayacaktır. Aşırı derecede kararmış olan gümüş ürünlerinizi bu yöntemle basit bir şekilde parlatabilirsiniz.

Gümüş yüzükleri patlatmak için daha birçok yöntem yer alsa da bu yöntemler en etkili yöntemler olarak kabul ediliyor. Diğer yöntemlerin büyük bölümü gümüş yüzüklerin aşırı derecede çizilmesine neden olur. Bu yüzden bu yöntemleri denemenizde fayda var.

sponsorlu bağlantılar

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler