Sponsorlu Bağlantılar

Gülhan Şen kimdir? Gülhan Şen ülkemizde sunuculuk yapan ünlü bayanlardan birisidir. Bulgaristan doğumlu olan Gülhan Şen ülkemizde yayınlanan birçok projeye ismini koyan, yetenekli sunuculardandır. Takipçilerimizin Gülhan Şen kimdir, Gülhan Şen kaç yaşında ve Gülhan Şen nereli sorularını sorması üzerine sizlere Gülhan Şen biyografi bilgilerini sunmaya karar verdik. Yazımızın devamından Gülhan Hanım hakkındaki detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gülhan Şen Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Biyografi

Gülhan Şen doğum tarihi 16 Temmuz 1978’dir. Gülhan Şen Bulgaristan ülkesinde dünyaya geldi. Kendisi mesleğinde ilerlemek adına lisans eğitimini başarıyla bitirmiştir. Kendisi bu günlerde televizyon programı yapımcılığı, yönetmenlik ve sunuculuk yapmaktadır. Gülhan Şen 1990’lı yıllarda Bulgaristan da Türklere zulüm yapılması neticesinde İstanbul’a ailesi ile birlikte geldi ve burada yaşamaya devam etmektedir. Gülhan Şen iyi derecede İngilizce ve Rusça bilmektedir. Kendisine meslek hayatında başarılar dileriz.

Gülhan Şen Resimleri

Gülhan Şen

Gülhan Şen

Gülhan Şen

Gülhan Şen Kariyer Hayatı

• 1998-1999 HBB ve TRT Haber Merkezlerinde staj
• 1999-2002 BRT Haber Merkezi muhabir
• 2002-2003 Star Haber Merkezi’dış haber muhabiri ve Star Haber 24 kablolu TV de Stardust programının yapımcı ve sunucusu
• 2003 Mayıs-Ağustos ayları arasında CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Eğitim ve Kariyer Programının sunucusu olarak görev yaptı
• 2003 CNN TÜRK kanalında yapımcı ve sunucu olarak görev aldı ve Perspektif Kuşağına kısa belgeseller hazırladı

Gülhan Şen kimdir, Gülhan Şen kaç yaşında ve Gülhan Şen nereli konusunda bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler