Sponsorlu Bağlantılar

Güldür Güldür oyuncuları BKM kadrosu içerisinde yer alan oyunculardan meydana gelen bir güldürü topluluğudur. Güldür Güldür oyuncu kadrosu içerisinde yer alan oyuncuları isimleri merak edildiğinden dolayı sizlere elimizden geldiğince Güldür Güldür oyuncuları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Gelin Güldür Güldür oyuncuları kimlermiş birlikte öğrenelim.

sponsorlu bağlantılar

Güldür Güldür oyuncu kadrosu sırasıyla şöyle: Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat, Aziz Aslan

Birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı Güldür Güldür adlı program sizlerinde bildiği gibi ilk olarak Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlamıştı. Fox ekibi ile işlerin yolunda gitmemesinden dolayı program Show TV ailesi ile anlaştı. Güldür Güldür programı günümüzde Show TV kanalında yayın hayatına devam etmektedir. Gelin Güldür Güldür oyuncularını birde resimlerle tanıyalım.

Güldür Güldür Oyuncuları

güldür güldür oyuncuları

Ali Sunal

Alper Kul

Aylin Kontente Kul

Aziz Aslan

Çağlar Çorumlu

Doğa Rutkay

Doğukan Polat

Onur Atilla

Onur Buldu

Şirincan ÇakıroğluGüldür Güldür Oyuncuları hakkındaki düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. meral yarenli diyor ki:

    Güldür Güldür oyuncuları süper ya. Keşke her gün yayınlansa da izlesek. Bence Güldür Güldür programından daha kaliteli bir komedi programı yok.

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc