Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Güç Nasıl Kazanılır – Nasıl Güçlü Olunur – Güçlü Olmak istiyorum? Kara kuru cılı zbir gencim yaşım 18 emsallerim benden çok iyi bütün gün dayak yemekten bıktım. Gülçü olmak artık benimde hakkımda. Bugünden itibaren güç kazanmaya ve güçlü olmaya karar verdim. Nasıl güçlü olup diğer çocukların beni dövmesinin önüne geçebilirim. Artık ezilen taraf olmaktan sıkıntım lütfen yardım edin.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle geçmiş olsun. Bu durumu aklınıza taktığınız sürece probleminiz büyüyeyecektir. Size tavsiyemiz öncelikle bir spor merkezine başvuru yapın. Bady building falan yapmayın bence box idmanlarına çıksanız sizin için daha yararlı olacaktır. Kilo alıp kas yapmaya bakın. Kilo alamıyorsanız parazit varmı diye bir doktora görünün. Kısa zamanda bol kaslı canavar gibi bir deli kanlı olmanızı temenni ederiz. Sağlık dolu bir yaşam dileğiyle ;) Kolay gelsin iyi çalışmalar.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

6 Yorum Yapılmış.

 1. ne zaman güçlenirim diyor ki:

  nasıl güçlü olacam şişko oldumu yürüyemiyom şişko da güçlendirir ama nasıl güç olacam yaşımı vermeyeimde okulda gücüm yok ben bebek gibi başkaları zorba gibi taş yiyor bile çooook güçlü ben karşımdaki bana üflüyor yere düşüyom:(

 2. xemper diyor ki:

  arkadaşlar o 30 saat 30 dakika olucakdı özür dilerim iş kazası :)

 3. xemper diyor ki:

  Mwehaba arkadaşlar eger güçlü olmak istiyorsanız ve imkanlarınız yok ise 2 adet 5 litrelik su şişesinin içini kum doldurup 1 tane demir bulup ikisini demirlerin karsı uçlarına takın 0—0 şekilde :) ortadakidemir köşelerdeki ltrelik su petleri ama 5 lt lk olsun günde 30 saat kadar kaldırın ardından 15 şınav 15 mekik 6-7 adette barfiks yapınız ama bunların sayısını 3 günde bir arrırını. vücut yavaş yavaş onların agırlıgını kolaylıyacak ve çok basit gelecek 15 tane yapdıgınız sınav 30 a kadar çıka bilir 6-7 barfiks 10-12 tane ola bilir mekik 30-40 tane ola bilir ben sadece imkanları olmayan arkadaşlarıma tavsiyelerde bulunuyorm denemenizi öneriyorm gerçekden büük faydası var.

 4. Nicksiz diyor ki:

  bende guclu olmak ıstıyorum ama imkanlarım fazla yok bady vb. gıdemıyorum nası kendı kendımı geliştirebilirim

 5. Diyar-Saparov diyor ki:

  Ben 16 ya$indayim. Bu gün beni dört genç olarak çok kötü dövdüler. Hala da onun acisini çekiyorum. Sizden ricam bana bir çözüm bulmaniz. Bende kendimin güçlü olmami istiyorum. Lütfen bana nasil güçli olacagim hakkinda bir tavsiye de bulunun

  • king55 diyor ki:

   evinin yakınlarında bi spor salonu bul ve body building yap bu sana güç ve özgüven kaazandıracaktır

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc