Sponsorlu Bağlantılar

Kimi zaman umursamadığımız göz çapaklanması aslında bir çok hastalığın habercisi olabilir. Özellikle göz nezlesi olmamaya özen gösteriniz. Bu yazı dizimizde sizlere göz çapaklanması karşı nelerin iyi geldiğinden bahsetmek istiyoruz. Gözlerinizi sevin ve gözlerinizi korumaya özen gösterin. Özellikle bayan arkadaşlar güzelleşmek uğruna merdiven altı kozmatik ürünlerinden sakının. Gelelim göz çapaklanmasına nelerin iyi geldiğine.

sponsorlu bağlantılar

 Göz çapağını önlemenin yolları

Sizlere büyük annemden öğrenmiş olduğum bir yöntemi aktarmak istiyorum. Lise yıllarımda kaynak yaparken aşırı derecede gözlerim ağrımaktaydı ve gözlerim aşırı derece çapaklanıyor. İlk zamanlar çok korkmuştum. Babanemin yöntemi sayesinde göz çapaklarından kurtuldum. Süzdürdüğünüz bir miktar çay suyuna pamuğu batırıp pamuğu ıslatınız. Her akşam yatmadan önce çay suyuna batırdığınız pamuk vasıtası ile gözlerinize masaj yapınız. Bunu bir hafta tekrarlamanız durumunda göz çapaklarınızdan kurtulacaksınız. Yanlız bunu göz kapağına süreceksiniz içerisine değil :) Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. Esma diyor ki:

    Benim 8 yasından beri bahar nezlesiyim. Suan 16 yasındayım. Gözlerim o kadar cok capaklanıyor ki benim bile midem bulanıyor. Doktora ilk gidişimde mikrop kapmış dedi. İkinci gidişimdede alerji var dedi.
    Eskiden limon sıkıyordum. Biraz geçiyordu. Ama etkisi kısa sürüyor. Birde gözlerim limona alışınca bir daha kabul etmemeye başladı. Tam etki edecek bir yöntemse denemek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz.

11 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc