Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda başlayacak olan Gönül Hırsızı dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. Bu dizide yetenekli birçok oyuncu rol alacağından dolayı dizi dünyasını yakından takip eden kişiler Gönül Hırsızı dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgi vermemizi istediğinden dolayı sizlere oyuncu isimlerini sunacağız.

sponsorlu bağlantılar

Gönül Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu Cem Kılıç olacak. Hayal ve Gerçek, Adım Bayram Bayram ve Dinle Sevgili dizilerinde rol almış olan oyuncu özellikle gençlerin en sevdiği isimler arasında yer almaktadır. Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Cem Kılıç tam olarak şunları söyledi: “Gönül Hırsızı” isimli bir diziyle tekrardan ekranlara geri dönüş yapacağını söyleyen Kılıç, dizinin senaryosunu Hasan Kaçan, Baykut Badem ve Ali Uğur Kaçan’ın yazacağını açıkladı.

Dizinin konusu adından da anlaşılacağı üzere gen kızların kalbini çalan ve onları kendisine aşık eden bir adamın hayat hikayesi olacak.

Gönül Hırsızı Oyuncuları

Gönül Hırsızı Oyuncuları

Gönül Hırsızı dizisi hakkında elimize geçmiş olan bilgiler şu anlık bundan ibarettir. İlerleyen günlerde sizlere dizi hakkında yeni bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Haberler

15 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc