Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell, özellikle gençleri sevindiren kampanyaları ile yurdum insanının kalbine taht kurmuş bir GSM firmasıdır. özellikle 2. sinema biletlerinde çok işe yaramaktadır. Peki, Gnctrkcll şifresi nasıl alınır? şimdi bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Turkcell kullanıcısıysanız ve film izlemeyi seven bir kişiyseniz Gnctrkcll sayesinde ucuz bilet alarak dilediğiniz filmi izlemeniz mümkün.

Gnctrkcll’li olmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına GNC yazıp 2222‘ye gönderiniz. 5555′ten gelen kısa mesajı cevapladığınız zamanı takip eden 24 saat içerisinde Gnctrkcll üyesi olduğunuza dair bilgi alacaksınız. İsterseniz Online İşlem Merkezine girerek yada Turkcell Ekstraya giderek Gnctrkcll üyeliğinizi yaptırabilirsiniz

Gnctrkcll şifresi sadece bazı sinemalarda geçerlidir. Yani her sinemada Gnctrkcll şifresi aracılığıyla film izlemeniz mümkün değildir. Gnctrkcll şifreniz varsa Turkcell şirketinin resmi web sitesini ziyaret ederek anlaşmalı olan sinemaların hangilerini olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine aynı web sitesi üzerinden Gnctrkcll şifresi aracılığıyla yararlanabileceğiniz diğer kampanyalar hakkında da bilgi almanız mümkündür.

GSM şirketleri arasında kıyasıya bir rekabetin oluşmuş olmasından dolayı GSM şirketleri birbirinden güzel kampanyaları kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Turkcell ailesi en yenilikçi firmalardan birisi olduğundan dolayı yaptığı kampanyalar ile birçok GSM şirketini geride bırakmaktadır ve Gnctrkcll kampanyası bu kampanyalardan birisidir.

Turkcell’li olmanın ayrıcalığını tatmak istiyorsanız mevcut olan numaranızı Turkcell’e taşıyarak birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Web sitemizde arama yaparak mevcut olan diğer kampanyalar hakkında da bilgi almanız mümkün.

sponsorlu bağlantılar

20 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler