Sponsorlu Bağlantılar

Gizem Karaca vikipedi, hayatı, kaç yaşında, Gizem Karaca nereli, boyu, kilosu ve Gizem Karaca biyografi bilgileri güzel oyuncunun hayranlarına bilgi verebilmek adına hazırlandı. Özellikle Benim Hala Umudum Var dizisinde rol aldıktan sonra yıldızı parlayan oyuncu dizi yapımcılarının en çok çalışmak istediği isimler arasında yer almaktadır. Kimdir Gizem Karaca diye merak ediyorsanız gelin makalemizin devamında yer alan bilgilere göz atalım.

Son günlerde herkes tarafından izlenen bir dizide rol alması sonucunda Gizem Karaca en çok merak edilen kişiler arasında yerini aldı. Gizem Karaca’yı merak eden takipçilerimize bilgi vermek amacıyla Gizem Karaca biyografi bilgilerini araştırdık ve elde etmiş olduğumuz bilgileri siz değerli takipçilerimizle paylaşmaya karar verdik. Güzel oyuncu hakkındaki tüm bilinmeyenlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gizem Karaca Biyografi Bilgileri

Gizem Karaca Doğum tarihi 09 Temmuz 1992’dir. İstanbul ilinde doğmuş olan Gizem Karaca, 53 kilo ağırlığında ve 1.78 metre boyundadır. Renkli kişiliği ve yüz güzelliği ile herkese tanıdığı ve sevdiği isimlerden birisi olan Gizem Karaca güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra hayatı değişmiş ve popüler bir isim haline gelmiştir. Eve düşün yıldırım filminde başrol oyuncusu olarak görev almış olan Gizem Karaca iyi derecede keman ve piyano çalabilmektedir. Güzelliği ile herkesi büyüleyen oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.
Gizem Karaca

Gizem Karaca

Gizem Karaca

Gizem Karaca
Gizem Karaca Rol Aldığı Diziler Filmler

2011 – Muhteşem Yüzyıl – Gözde Cariye
2015 – Eve Düşen Yıldırım – Muazzez
2015 – Emir’in Yolu – Güneş Sancaktar
2015 – Benim Hala Umudum Var – Umut
Gizem Karaca

Gizem Karaca

Gizem Karaca

Gizem Karaca

Gizem Karaca

Gizem Karaca

Gizem Karaca kimdir konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler