Sponsorlu Bağlantılar

Kuru öksürük özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir hastalık türüdür. Gıcıklı kuru öksürük nasıl geçer ve kuru öksürük nasıl kesilir gibi soruların sıklıkla soruluyor olmasından dolayı sizlere gıcıklık kuru öksürük tedavisi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Şifalı bitkilerden yararlanarak verdiğimiz bilgiler bazılarınızın sorunlarının ortadan kalmasını sağlamayacaktır. Bu tip durumlarda alanında uzman bir doktora görünmenizde fayda var çünkü gıcıklı kuru öksürün başka sebepleri de olabilmektedir.

Öksürükten kurtulmak için yapmanız gerekenler makalemizin devamında yer almaktadır. Karışımlar içerisinde yer alan ürünlere alerjiniz varsa bu karışımları doktor gözetiminde kullanmanızı öneririz.

Gıcıklı kuru öksürüğü geçiren birçok yöntem bulunmaktadır. Sizlere maddeler halinde sunmuş olduğumuz yöntemlerden beğendiğinizi deneyebilirsiniz.

• Küp şeker öksürüğü geçirmek için en çok kullanılan ürünlerden birisidir. 2 tane küp şekeri ağzınıza koyun ve emin. Bir süre sonra öksürüğünüz geçecektir.

• Kekik çayı en iyi öksürük kesiciler arasında yer alıyor. Kekik çayının tadı çok acı olduğundan dolayı çay içerisine bal ilave edin ve kekik çayını bu şekilde tüketin.

• Sirke içerisinde yer alan asit mikropları öldürücü özelliğe sahiptir. Özellikle elma sirkesi ile gargara yapmanız gıcıklı kuru öksürüğün ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

• Mevsiminde taze olarak almış olduğunuz turpu sıkın ve güzelse suyunu çıkarın. Turpun suyuyla balı karıştırın ve ilgili karşımı için. Bu karışım öksürüğünüzü kesecektir.

kuru öksürük nasıl geçer

Gıcıklı kuru öksürük nasıl geçer konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler