Sponsorlu Bağlantılar

Sinemaya gitme tutkusu olan Turkcell kullancıları, Turkcell ailesinin sunmuş olduğu hizmetler ile bu yıl film izlemenin tadını doyasıya çıkaracak. Turkcell sinema şifresi uygulaması sayesinde ucuz fiyata bilet temin edebilir ve dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Turkcell kullanıcısıysanız ve şifreniz yoksa Turkcell sinema şifresi nasıl alınır gelin öğrenelim.

Turkcell in müthiş kampanyası. sinemaya doyacağız. teşekkürler turkcell ailesi. Uygulamanızın dewamını beklemekteyiz. özellikle öğrenci kardeşlerimiz için süper bir kampanya Gnçtrkcll’lilerin her yıl heyecanla takip ettiği sinema kampanyası bu yıl da bir bilet alana ikincisi bedava teklifiyle, pazartesi ve perşembe günleri Türkiye genelinde 1,000’in üzerinde salonda geçerli olacak. Sinema kampanyası kapsamında, genler anlaşmalı sinemalarda gnçtrkcll popcorn menüsü’nden % 50 indirimli faydalanacak.

Sürpriz koltuk uygulaması devam ediyor
Geçen yıllarda düzenlenen ve gnçtrkcll üyelerinin birbirinden güzel hediyeler kazandığı “Sürpriz Koltuk” uygulaması bu yıl yine devam edecek. Kampanya bayram tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestr dönemleri haricinde Mayıs 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Aktif şifrenizin olması gerekli
Kampanyadan yararlanabilmek için aktif bir klüp kodune ihtiyacınız vardır. Bu şifreye sahip olmak için en fazla 30 gün önce kontör yüklemiş olmanız gerekiyor. Son 30 gündür kontör yüklemediyseniz Gnçtrkcll kampanyalarından yararlanamıyorsunuz. Şifrenizi unuttuysanız SFR yazıp 2222’ye göndererek tekrar şifre alabilirsiniz. Gnçtrkcll abonesi değilseniz GNC yazıp ’ye göndererek Gnçtrkcll dünyasına girebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler